-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

چگونه یک سامانه پیامک مناسب انتخاب کنیم ؟

چگونه یک سامانه پیامک مناسب انتخاب کنیم ؟
به این مطلب امتیاز دهید

چگونه یک سامانه پیامک مناسب انتخاب کنیم  و چگونه یک ارسال مناسب داشته باشیم تا تنها توسط ارسال پیامک دیده شویم و کارمان توسعه پیدا کند ؟ پاسخ این سوالات را اگر به درستی بیابید و انتخابتان صحیح باشد، بدون شک می توانید با استفاده از سامانه پیامک تبلیغاتی اثرگذار داشته باشید.

در مورد ارسال مناسب پیشنهاد می کنم تا مقالات متن پیامک تبلیغاتی را مطالعه نمایید اما برای انتخاب سامانه بهتراست نکات زیر را در نظر بگیریم :

چگونه یک سامانه پیامک مناسب انتخاب کنیم ؟

تجربه بیشتر و البته حضور قویتر در حوزه سامانه های پیامکی می تواند اطمینان خوبی از ارائه دهنده خدمات به شما بدهد. نحوه رفتار شرکت خدمات دهنده پیامک در برخورد با مشتری، نحوه کارکرد در مناسبت های متفاوت و … به تجربه کاری سامانه ارائه دهنده پیامک بازمی گردد.

ارتباط داشتن مستقیم با اپراتور در سرعت ارسال شما، هزینه تمام شده برای ارسال پیامک، دریافت سریع خبرهای مربوط به ارسال و دریافت و … اثر مستقیم دارد. هرچقدر واسطه ارائه دهنده سامانه پیامک بیشتر باشد، سرعت ارسال و بازبینی ارسال زمانبر خواهد شد و البته بی اثر هم در هزینه هم نخواهد بود.

وجود امکانات و ماژول های ارسالی با کارکرد موجه و مورد نیاز کاربران، وجود وب سرویس های متنوع و مرتبط با امکانات موجود در سامانه، داکیومنت ها و فایل های راهنمای تصویری و نوشتاری و … جزو خدماتی می باشد که هر سامانه پیامک می بایست داشته باشد تا کاربرانش برای ارسال پیامک تبلیغاتی، نحوه درج متن پیامک تبلیغاتی، ارتباط با مشتری و …. دچار ابهام و یا اشکال نشوند.

پنل ارسال پیامک و انجام ارسال و دریافت پیام کوتاه، خدمات هستند و هیچ چیز جز نحوه فروش و یا پشتیبانی خدمات، نمی تواند پس از کیفیت خدمات ، تا این اندازه مهم باشد. بهترین خدمات نیز باید به بهترین صورت ارائه و پشتیبانی شوند.

وجود تیم پشتیبانی حرفه ای، ارائه خدمات ۲۴*۷  و دانش بالا در کنار رفتار مناسب با مشتری شما را از انتخاب یک پنل پیامکی مطمئن می سازد.

 


هنوز نظری داده نشده است