آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

سامانه پیام کوتاه شرکت های بیمه

سامانه پیام کوتاه شرکت های بیمه

امروزه رقابت بین شرکت ها با توجه به افزایش تعداد رقبا افزایش پیدا کرده  است و در این بین شرکت هایی برنده خواهند بود که کالای و مشتری مداری بهتری داشته باشند و ارتباط خود را با مشتری قطع نکنند .

یکی از مشاغلی که از چندین سال قبل بسیار رقابتی تر شده است شرکت ها و دفاتر خدمات بیمه است . با توجه به اینکه این شغل خدماتی می باشد ، احتیاج است دائما با مشتری در ارتباط باشند . شرکت ای بیمه علاوه بر خدماتی که به مشتری ارائه می دهند مانند پرداخت خسارت ، پرداخت هزینه ی درمان و…. احتیاج دارند تغییرات شرایط ، سررسید ، هزینه و … را به مشتریان اطلاع رسانی کنند . یکی از بهترین و سریعترین ابزار های اطلاع رسانی استفاده از سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان است در این سامانه پیامک ماژول هایی طراحی شده است که شما را در ارتباط با مشتری بسیار یاری می کند . در زیر تعدادی از این ماژول ها را خدمت شما اعلام خواهیم کرد .

۱- ارسال زمان دار پیشرفته : یکی از مواردی که در ارسال پیامک اطلاع رسانی بسیار پر اهمیت می باشد اطلاع رسانی از زمان انقضای بیمه می باشد مشکلی که به تازگی برای همکار من رخ داد و باعث شد که ایشان بیمه خودروی خود را تغییر دهند عدم اطلاع رسانی تمدید از سمت شرکت ارائه دهنده بیمه بود . با توجه به مشغله ی افراد و اینکه احتیاجی ندارند که برگه ی بیمه مراجعه کنند معمولا تاریخ سررسید بیمه خود را فراموش می کنند با استفاده از این ماژول پیامکی به راحتی می توانید تنظیم کنید که چند روز قبل از موعد سررسید بیمه ، از طریق اس ام اس موضوع را به کاربر لطلاع رسانی کنید و با این ماژول می توانید تنظیم کنید که چطی دو الی سه مرتبه و در روز های مختلف ارسال پیامک تمدید انجام شود .

۲-ارسال پیامک متناظر : کاربرد این ماژول برای شرکت  های بیمه بدین صورت است که مثلا شرکت قصد دارد میزان هزینه ی بیمه تعداد زیادی از مشتریان را از طریق پیام اطلاع رسانی کند برای این مورد  شما می توانید شماره و متون مشتریان را در فایل اکسل وارد کنید و پس از تکمیل در سیستم آپلود کنید  و ارسال را به صورت یکجا انجام دهید .

۳-ماژول تبریک رویداد و تولد : تولد افراد بهانه ایی خوبی است که از طریق پیامک با مشتری خود در ارتباط باشید که هم با ارسال اس ام اس حس خوب در مشتری ایجاد کرده اید و هم خود را به افراد یاد آوری می کنید .

۴- ماژول باشگاه مشتریان : این ماژول این امکان را به شما می دهد به مشتریانی  که پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند ارسال پیامک انجام دهید .

 


هنوز نظری داده نشده است