آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

سامانه پیام کوتاه مزون ها

سامانه پیام کوتاه مزون ها

پنل های پیامک انبوه یکی از ابزار پر کاربرد برای صنف مزون های لباس می باشد. سامانه های پیامکی علاوه بر امکان تبلیغات انبوه جهت اطلاع رسانی به مشتریان ثابت قابل استفاده می باشد.

تبلیغات

در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان سه بانک بر اساس تفکیک شهر و کد پستی ، نقشه ی گوگل و بانک سن و جنسیت جهت استفاده ی این صنف به صورت رایگان قرار داده شده است که با انتخاب محدوده ی مورد نظر در بانک های شماره های تفکیک شده بر اساس مناطق و یا با انتخاب شهر و بازه ی سنی و جنسیت مد نظرتان می توانید پیامک های تبلیغاتی را به مخاطبان مورد نظرتان ارسال نمایید. محتوای پیامک های تبلیغاتی می تواند جهت جذب مشتری اعلام زمان های تخفیف اجناس بوده و یا اطلاعاتی از اجناس موجود در مزون شما باشد

امکانات پنل پیامکی

یکی از امکانات پنل پیامکی شرکت ایده پردازان برای مشتریان ثابت مزون شما ، امکان ذخیره ی اطلاعات آنان در دفترچه تلفن می باشد. با استفاده از شماره های درج شده در دفترچه تلفن پنل شما می توانید با ارسال یک پیامک ساده به کلیه مشتریانتان پیامک ارسال نماییده و زمان های تخفیف اجناس و یا رسیدن اجناس جدید را به آنان اطلاع رسانی نمایید. جهت ارسال اینگونه پیامک ها نیز می توان از ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن استفاده نمود. با استفاده از این ماژول محتوای پیامک ها همراه با اطلاعات هر مخاطب ارسال می گردد. به طور مثال خانم داوودی عزیز لباس های پاییزه مزون .. رسید!

ماژول تبریک تولد و رویداد ها نیز بر اساس تاریخ های درج شده در اطلاعات مخاطبین دفترچه تلفن ، به آنان پیامک ارسال می نماید. حال با در نظر گرفتن تخفیف در تاریخ تولد هر مشتری و یا تنها ارسال یک پیامک تبریک تولد آنان می توانید احساس خوبی در مشتریان خود ایجاد نمایید. همچنین در صورتی که مشتریان شما به صورت اقساطی از شما جنس خریداری می نمایند می توانید با درج تاریخ اقساط آنان جهت یادآوری به آنان پیامک ارسال نمایید. اعلام قسط هر مشتری را نیز می توانید بر اساس ارسال پیامک ساده نیز انجام داده و بازه ی زمانی ارسال را بر اساس تاریخ پرداخت قسط مشتری تنظیم نمایید.

شما می توانید با دریافت پیامک نیز از نظرات و پیشنهادات مشتریان خود مطلع شده  از طریق سامانه ی پیامکی خود با آنان ارتباط برقرار نمایید.

همچنین می توانید از ماژول ارسال هوشمند نیز در ارسال انبوه پیامک های اعلام پرداخت اقساط استفاده نمایید. با استفاده از این ماژول می توانید با درج اطلاعات هر کاربر در فایل اکسل به صورت مجزا تنها با یک ارسال به همه ی کاربران پیامک ارسال نمایید.

پیشنهاد ما به شما ، خرید یک خط پیامکی و خارج نمودن خط از بلک لیست می باشد تا پیامک های شما به تمامی مشتریان ثابت شما که با رضایت خودشان شماره تلفن همراهشان را در اختیار شما قرار داده اند ، ارسال گردد.

 

 


هنوز نظری داده نشده است