آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

سامانه پیام کوتاه مساجد

سامانه پیام کوتاه مساجد

 

سامانه های پیامک انبوه یکی از رایج و پرکاربردترین سیستم ها جهت اطلاع رسانی می باشند. مساجد نیز می توانند جهت اطلاع رسانی به اعضای محترم و داوطلبان جهت دریافت اطلاعیه ها و اطلاع رسانی ها از این پنل های پیامکی استفاده نمایند. در این مقاله به معرفی امکانات سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان جهت استفاده ی مساجد خواهیم پرداخت.

جهت استفاده از سامانه ی پیام کوتاه ابتدا در پنل پیامکی ثبت نام و خط هدیه را به صورت رایگان دریافت می نمایید. سپس می توانید کلیه شماره های مخاطبین مد نظرتان را در دفترچه تلفن سامانه بدون پرداخت هزینه ای به آسانی با یک فایل اکسل وارد سامانه پیامکیتان کرده و ذخیره نمایید. دفترچه تلفن با قابلیت گروه بندی مخاطبان به شما این امکان را می دهد تا به سهولت بتوانید مخاطبانتان را انتخاب و پیامک مد نظرتان را به آنان ارسال نمایید. به طور مثال در دفترچه تلفن گروه بانوان و آقایان را ساخته و در صورت برگزاری مراسم عزاداری مخصوص آقایان تنها به مخاطبین آقا پیامک ارسال نمایید. ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن این امکان را به شما می دهد تا پیامک اطلاع رسانی تان را همراه با نام و نام خانوادگی مخاطبان به آنان ارسال نمایید.

از دیگر قابلیت های سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان ماژول ارسال زماندار می باشد. مراسم ، مناسبت ها ، اعیاد ، شهادت ها و وفات ائمه را می توان از قبل در سیستم تنظیم نمود تا به همه ی مخاطبان پیام تبریک و تسلیت ارسال گردد.

بسیاری از مساجد به نیازمندان واجد شرایط وام اعطا می کنند و تعداد کثیری از افراد جهت دریافت وام ثبت نام می نمایند. با استفاده از سامانه های پیام کوتاه می توان به کلیه این افراد تاریخ دریافت وام و یا زمان پرداخت اقساط را اطلاع رسانی نمود. این امر با ماژول ارسال زماندار و یا ارسال پیامک ساده نیز امکان پذیر می باشد.

یکی از پرکاربرد ترین ماژول های سامانه پیام کوتاه ایده شرکت پردازان برای مساجد ، ماژول باشگاه مشتریان می باشد. این ماژول با امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست این امکان را می دهد تا بتوانید پیامک های مد نظرتان را به کلیه کاربر حتی کاربرانی که در لیست سیاه مخابرات بوده و خطوط آنها جهت دریافت پیامک های تبلیغاتی مسدود شده است ، ارسال نمایید. تنها کافیست یکی از خطوط باشگاه مشتریان را انتخاب نموده و لیست مخاطبانتان را وارد مخاطبان باشگاه مشتریانتان نمایید تا امکان ارسال پیامک به تمامی افراد میسر شود.

 

 


هنوز نظری داده نشده است