آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

سوالات متداول ( پنل پیامک همراه با api و دریافت پیامک )

سوالات متداول ( پنل پیامک همراه با api و دریافت پیامک )

 

در این مقاله به پاسخ یکی از سوالات مخاطبانی که در حال بررسی سامانه های پیامکی بوده و قصد راه اندازی آن را دارند خواهیم پرداخت. این سوال یکی از متداول ترین سوالات کاربران می باشد.

 

سوال :

با سلام

من نیازمند به خرید یک پنل sms هستم که بشه با  api کنترلش کرد و قابلیت دریافت sms  هم داشته باشه و برای برخی از مشتری هام میخوام که هزینه sms بجای ارسال کننده sms از حساب من کم بشه. ممنون میشم راهنماییم کنید. 

پاسخ :

سامانه ی پیامکی ایده پردازان رایگان می باشد . به عبارت دیگر لازم به پرداخت هیچ هزینه ای بابت خرید و یا تمدید پنل نمی باشد. می توانید به راحتی در سامانه ثبت نام نموده و برای ارسال های تکی و انبوه از طریق وب سرویس و سامانه استفاده نمود.

از دو طریق می توان ثبت نام نمود :

  1. ارسال عدد ۱ به ۳۰۰۰۷
  2. ثبت نام از طریق سایت sms.ir

کلیه کاربران پس از ثبت نام یک خط هدیه ۱۴ رقمی دریافت می نمایند. خطوط هدیه اختصاصی بوده و دارای قابلیت ارسال و دریافت پیامک به صورت نامحدود می باشند. شما می توانید علاوه بر خطوط هدیه خطوط دیگری از اپراتورهای ۱۰۰۰ ، ۳۰۰۰، ۰۲۶و ۰۲۱ با تعداد ارقام دلخواه و به صورت اختصاصی خریداری نموده و از آنان برای ارسال و دریافت پیامک استفاده نمایید.

تمدید خطوط در سامانه پیامکی ایده پردازان رایگان بوده و به هیچ عنوان هزینه ای بابت تمدید خط هدیه و یا سایر خطوط اختصاصی خریداری شده از کاربران دریافت نمی گردد.

Api و وب سرویس هم رایگان می باشد. تمامی متدها از طریق سایت  ww.sms.ir منوی خدمات و گزینه وب سرویس قابل مشاهده می باشد.

پس تا این این قسمت سامانه ای رایگان همراه با api رایگان ، خطی اختصاصی با امکان دریافت پیامک بدون هزینه برای صاحب پنل داریم. اگر قصد ارسال پیامک دارید می توانید به هر مبلغی که مد نظر دارید سامانه تان را شارژ نموده و پیامک ارسال نمایید. به عبارتی شخصی که سوال را ارسال نموده اند می توانند بدون پرداخت هزینه امکانات مد نظرشان را دریافت نمایند.

تنها بخش آخر پاسخ داده نشد. امکان دریافت پیامک با کسر هزینه از دریافت کننده ی پیامک! به عبارتی این کاربر می خواهند کاربرانشان پیامک را به صورت رایگان ارسال نموده و هزینه از دریافت کننده کسر شود. خط پیامکی با این خصوصیتی در سامانه پیامکی ایده پردازان وجود نداشته و این خطوط با خطوط پیامک انبوه متفاوت می باشند.


هنوز نظری داده نشده است