آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

شرح ماژول ارسال از موبایل

1.ارسال از طریق موبایل

گاهی اوقات برای شما پیش خواهد آمد که نیاز به ارسال پیامک های خود در زمانی مشخص دارید اما دسترسی به اینترنت و ورود به پنل پیامک خود را ندارید. همانطور که برای استفاده از برخی از خدمات بانکها نیازی به مراجعه مستقیم به بانک نخواهید داشت و می توانید از طریق تلفن همراه و یا رایانه خود و از طریق اتصال به اینترنت آنها را انجام دهید

یکبار وارد سامانه خود شوید ، تنظیماتی را که مربوط به ارسال پیامکی است که باید از تلفن همراه آن را به سامانه ارسال نمایید تا مشخص و ثبت نمایید

از این پس در هر زمان و مکان که خواستید می توانید دستور ارسال را از طریق تلفن همراه خود صادر نمایید

 

۲٫بیان ساده نحوه عملکرد ارسال از موبایل

عملکرد این سرویس به گونه ای است که متن باید از تلفن همراه شما ارسال شود. اما شماره های دریافت کننده از سامانه و از داخل دفترچه تلفن شما استخراج می شود. پس قبل از هرکاری باید شماره های مخاطبین خود را در دفترچه تلفن خود وارد نموده و سپس آنها را در گروههای مخاطبین وارد نمایید.

به ازای هر از موبایلی که تعیین می نمایید می توانید یک کلیدواژه خاص تعیین نمایید. این بدین معناست که شما قادر خواهید بود تعداد نامحدودی گروه را برای دریافت تعیین کرده و در هر زمان به مخاطبین خاص خود ارسال پیامک انجام دهید. نحوه ارسال بر اساس استاندارد تعیین شده که توضیح کامل آن در بخش مورد نظر قرار دارد می باشد و سرویس ارسال از موبایل به دریافتی های دیگر توجهی نخواهد کرد.

 

۳٫چه کسانی می توانند از این ماژول استفاده کنند؟

فرض کنید برگزار کننده یک همایش هستید و یا جلسه ای را تدارک دیده اید. قصد دارید بلافاصله پس از اتمام جلسه مذکور یک پیامک تشکر به مدعوین و حاضرین در جلسه داشته باشید اما به دلیل مشخص نبودن زمان اتمام نمی توانید از قبل و از طریق ارسال زماندار آن را تعیین نمایید. در اینجا بهترین راه حل استفاده از سرویس ارسال از موبایل است که تنها کافی است دستور ارسال را موبایل خود بدهید.

با توجه به موارد ذکر شده استفاده از این سرویس برای اشخاصی توصیه می شود که همواره دسترسی به اینترنت نداشته ، اما نیاز به ارسال پیامک در زمانهای خاص دارند. با توجه به اینکه شماره های دریافت کننده از دفترچه تلفن سامانه استخراج می شوند استفاده از این سرویس جنبه تبلیغاتی ندارد و بیشتر جنبه اطلاعرسانی خواهد داشت.

 


هنوز نظری داده نشده است