-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

شرح ماژول نظرسنجی و مسابقه

شرح ماژول نظرسنجی و مسابقه
به این مطلب امتیاز دهید

معرفی ماژول مرحله اولمعرفی ماژول نحوه عملکرد ماژول مرحله دومنحوه عملکرد کابرد ماژول در مشاغل کاربرد ماژول در مشاغل مرحله سوم

نظرسنجی و مسابقه

حتما بارها و بارها نظرسنجی هایی را که به صورت اس ام اسی در تلویزیون و یا سایتهای مختلف برگزار می شود را دیده اید و از تفکیک سریع و قرعه کشی های سریع تر از آن به صورت زنده تعجب کرده اید. شاید جالب باشد که به شما بگوییم پیاده سازی و اجرای چنین مسابقاتی بسیار ساده تر از آن است که شما فکر می کنید. از طریق سامانه پیام کوتاه ایده پردازان الکترونیک مسابقات و نظرسنجی های خود را می توانید در مقیاسهای بسیار بزرگ در کمترین زمان و با صرف کمترین انرژی برگزار نمایید.

 

بیان ساده نحوه عملکرد نظرسنجی و مسابقه

وظیفه ماژول نظرسنجی و مسابقه این است که کاراکترها و متنهایی را که به عنوان متون حساس تعیین کرده اید را دریافت و پس از صحیح دانستن، آن را دسته بندی کرده و در آرشیو گزینه مورد نظر قرار می دهد. کافی است یک نظرسنجی ایجاد نموده و گزینه هایی را که باید توسط مخاطبان شما اس ام اس شود را درج نمایید. همچنین می توانید یک نظرسنجی را در بازه زمانی مشخصی فعال نمایید. در این سامانه شما قادر خواهید بود پس از دریافت کاراکتر تعریف شده یک پیام کوتاه مرتبط با همان کاراکتر را به ارسال کننده آن بازگشت دهید.

چه شغلی دارید؟

همانند سایر ماژولهای نرم افزار به صورت دقیق نمی توان تعیین نمود که این ماژول صرفا برای چه شغلی کاربرد دارد و چه مشاغلی نمی توانند از این امکان استفاده نمایند.

دامنه فعالیت این ماژول بسیار وسیع است اما افرادی که استفاده بیشتری می توانند از این امکان داشته باشند را می توان به صورت زیر تعریف کرد: مدارس ، سایتها ، تولید کنندگان نرم افزار ، ناشران ، مجلات ، روزنامه ها ، مجتمع های تجاری ، مغازه داران و …

 


هنوز نظری داده نشده است