-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

علت نمایش خطای x-sms-ir-secure-token

علت نمایش خطای x-sms-ir-secure-token
5 (100%) 2 رای

علت نمایش خطای x-sms-ir-secure-token و درخواست توکن در هدر خطایی است که تا عدم رفع آن نمی توانید از هیچ کدام از متدهای RESTFUL استفاده نمایید.

هر متدی که در وب سرویس RESTFUL درخواست آن را ارسال کنید نیاز به دریافت توکن دارید. چه در داخل متد خود و چه به صورت جداکانه می توانید درخواست توکن نمایید اما گاهی با خطای ” x-sms-ir-secure-token را در هدر درخواست کنید ” مواجه می شوید. این خطا به 5 دلیل عمده زیر ایجاد می شود:

علت نمایش خطای x-sms-ir-secure-token :

اگر شما از تابعی به جز دریافت توکن استفاده می نمایید و خطای توکن در هدر را مشاهده می نمایید یا یکی از دلایل بالا برای توکن ایجاد شده وجود دارد و یا توکن به صورت کلی در هدر قرار داده نشده است.  اگر توکن شما در هدر قرار نگرفته است ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد. 

هر توکن تنها به مدت 30 دقیقه معتبراست و پس از آن می بایست مجددا درخواست دریافت توکن دهید. زمانی که توکن را به صورت جداگانه ( خارج از تابع ارسال خود ) درخواست دهید احتمالا این خطا را زیاد مشاهده خواهید نمود.

اگر IP درخواست دهنده توکن با IP تابع متفاوت باشد خطای توکن و نیز خطای استفاده از IP متفاوت را دریافت خواهید نمود. به هر صورتی که توکن دریافت می شود، متد بعد را استفاده نمایید.

اگر به هر دلیلی کد امنیتی و یا کلید وب سرویس شما تغییر یابد می بایست مجددا درخواست توکن دهید. توکن قبلی دیگر معتبر نخواهد نبود. البته نکته بسیار مهمی وجود دارد که توکن شما مربوط به کدام سامانه می باشد.

برای دریافت توکن امنیتی پیامک سفید و توکن امنیتی پیام انبوه، مقادیر کد امنیتی و کلید وب سرویس هریک می بایست از منوی برنامه نویسان – کلید وب سرویس مربوط به همان سامانه دریافت و استفاده شود.

جهت دریافت توکن از طریق پیامک سفید لینک  آن https://api.sms.ir/users/v1/Token/GetToken بوده و لینک دریافت توکن در پنل انبوه http://RestfulSms.com/api/Token می باشد.


هنوز نظری داده نشده است