آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

غیر فعال نمودن دریافت پیامک های تبلیغاتی

غیر فعال نمودن دریافت پیامک های تبلیغاتی

آیا تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی نداشته و یا در انتهای هر ماه هزینه ی زیادی بابت دریافت پیامک های خود پرداخت می نمایید؟

در این مقاله نحوه ی غیر فعال نمودن دریافت پیامک های تبلیغاتی و همچنین دریافت پیامک های سرویس های ارزش افزوده (  VAS ) را به شما آموزش خواهیم داد.

 

تفاوت خطوط پیامک انبوه با سرویس های ارزش افزوده

خطوط VAS یا ارزش افزوده

پرداخت هزینه بابت دریافت پیامک

خطوط پیامک انبوه عادی

دریافت پیامک های تبلیغاتی بدون پرداخت هزینه

 

چگونه پیامک تبلیغاتی خطوط پیامک انبوه عادی را دریافت نکنیم ؟

بسیار ساده است تنها تلفن همراه خود را برداشته و در صورتی که سیم کارت شما همراه اول است عدد ۱ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال نمایید! در صورتی که از خطوط ایرانسل استفاده می نمایید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید!

خط شما طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت آینده در لیست سیاه مخابراتی قرار گرفته و پس از آن پیامک های تبلیغاتی را دریافت نخواهید کرد.

دقت کنید :  با غیر فعال کردن دریافت پیامک های تبلیغاتی ، پیامک های اطلاع رسانی مانند اطلاعات واریز و یا برداشت حساب بانکی شما و  یا به عبارتی پیامک هایی که خودتان جهت دریافت آنان اعلام رضایت نموده اید را دریافت خواهید کرد  و تنها پیامک های تبلیغاتی شما مسدود خواهد شد.

نکته : دریافت پیامک های تبلیغاتی هزینه ای نداشته و تنها جهت تبلیغات و با محتوای تبلیغاتی ارسال می گردند. مانند ارسال آفرهای تور های مسافرتی و یا از این قبیل

 

ارسال به

عدم دریافت پیامک تبلیغاتی ( بلک لیست مخابراتی )

فعالسازی دریافت پیامک های تبلیغاتی

خطوط همراه اول

۸۹۹۹

۱

۲

خطوط ایرانسل

۵۰۰۵

۲

۱

 

یکی دیگر از روش های غیر فعال نمودن این سرویس شماره گیری کد  #۸۰۰*  و ارسال عدد ۳  به این شماره می باشد. پس از ارسال ، دستور ارسالی شما بررسی و نتیجه پس از ۲۴ ساعت خدمت شما اعلام می گردد.

 

شماره گیری

انتخاب عدد

تمامی خطوط

# ۸۰۰ * 

۳

 

غیر فعال کردن سرویس های ارزش افزوده یا  VAS

برای تمامی شما پیش آمده است پیامکی دریافت نمایید که در آن جهت دریافت پیامک هایی با محتوای مشخص ، درخواست ارسال کلمه و یا عدد خاصی می شود.

به طور مثال : در صورت علاقه به دریافت اخبار عدد ۲ را به همین شماره ارسال نمایید. پس از ارسال عدد ۲ ،  پیامک های خبری به خط شما ارسال شده و بابت دریافت هر پیامک در صورتی که خط شما اعتباری باشد از شما هزینه ای کسر و یا در صورتی که دارای خطوط دائمی هستید هزینه ی تمامی پیامک های دریافتی از خط مذکور بر روی قبض شما محاسبه خواهد شد. به این خطوط ، خطوط ارزش افزوده و یا  VAS گفته می شود.

جهت غیرفعال نمودن پیامک ها این خطوط شماره ی  #۸۰۰*  را شماره گیری نمایید.

با توجه به تصویر فوق با ارسال هر کد ، درخواست ارسالی شما بررسی و غیر فعالسازی انجام گرفته و نتیجه از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

شماره گیری

انتخاب عدد

تمامی خطوط

# ۸۰۰ *

۲

 

 


هنوز نظری داده نشده است