آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

لیست سیاه

اگر از سامانه های پیام کوتاه استفاده کرده باشید، حتما دیده اید که به هیچ عنوان نمی توان به برخی از شماره های همراه پیامک ارسال نمود. این در صورتی است که در ارسال اس ام اس از طریق تلفن همراه خود به آنها هیچ مشکلی نخواهید داشت.

با توجه به رشد روز افزون دریافت پیامکهایی که تحت عناوین مختلف و برای انجام تبلیغات و یا اطلاعرسانی انجام می شود و افزایش تصاعدی پیامکهای دریافت شده توسط هر فرد، شرکت مخابرات راه حلی را برای رفع این مشکل به مرحله اجرا در آورد.

بر اساس این طرح هر کاربری که تمایلی نسبت به دریافت تبلیغات از طریق پیامک ندارد، می تواند با ارسال یک عدد شماره خود را در لیست ممنوعه قرار دهد. این لیست، در اصطلاح لیست سیاه و یا بلک لیست گفته می شود.

کلیه اپراتورهای اصلی ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه موظف خواهند بود که به شماره هایی که در این لیست قرار دارند هیچ پیامک تبلیغاتی ارسال نکنند و در صورت تخطی از این امر شامل جریمه خواهند شد.

نحوه غیرفعالسازی دریافت پیامک تبلیغاتی :

– همراه اول : ارسال عدد ۱ به ۸۹۹۹

– ایرانسل : ارسال عدد ۲ به ۵۰۰۵

نحوه فعالسازی دریافت پیامک تبلیغاتی :

– همراه اول : ارسال عدد ۲ به ۸۹۹۹

– ایرانسل : ارسال عدد ۱ به ۵۰۰۵

به طور معمول زمانی که برای تغییر از هر یک از حالتها به دیگری، زمانی بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت خواهد بود. البته ممکن است این زمان کمتر یا بیشتر نیز گردد، اما زمان اعلام شده میانگین زمانی است به طور معمول به طول خواهد انجامید تا شماره از حالت فعال به غیرفعال و یا از حالت غیرفعال به فعال تغییر حالت دهد.

همچنین زمان فعال و غیرفعالسازی در بین اپراتورها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد، ممکن است در یک اپرتور ۲۴ ساعت زمان برای تغییر حالت کافی باشد، اما در اپراتور دیگر این زمان ۷۲ ساعت باشد. پس اگر از یک اپراتور پیامکی دریافت می نمودید دلیلی بر غیرفعالسازی کامل نخواهد بود و باید منتظر به روزرسانی لیست سیاه اپراتورها باشید.SMS BlackList


هنوز نظری داده نشده است