-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ماژول کدخوان پیامکی

ماژول کدخوان پیامکی
به این مطلب امتیاز دهید

معرفی ماژول مرحله اولمعرفی ماژول نحوه عملکرد ماژول مرحله دومنحوه عملکرد کابرد ماژول در مشاغل کاربرد ماژول در مشاغل مرحله سوم

کدخوان

شاید تا به حال محصولاتی را خریداری کرده باشید که فعالسازی گارانتی آن الزاما توسط فروشنده و یا نماینده شرکت فعال می گردد. حال تصور کنید محصولات به تعدادی است که فعالسازی آن توسط نماینده شرکت سخت و هزینه بر باشد. از طرفی هم نمی توان گارانتی محصولات را فعال نکرد.

برای حل این مشکل راه حلهای فراوانی وجود دارد، اما راه حل ما بسیار ساده و کم هزینه است. استفاده از ماژول کدخوان سامانه پیام کوتاه.

 

بیان ساده نحوه عملکرد کدخوان

محصولات تولید شده شرکت و یا کارخانه شما دارای گارانتی می باشد. این کدها بر روی محصول و یا کارت جداگانه ای درج شده است. خریدار محصول به محض خرید ، کد گارانتی محصول خود را به شماره اختصاصی پیامکی شما ارسال می نمایند. کد ارسالی توسط سامانه دریافت و از زمان دریافت گارانتی محصول فعال می گردد.

قبل از این کار تنها کاری که باید شما به عنوان تولید کننده و با فروشنده انجام دهید این است که کدهای محصولات را در بخش کدخوان پنل خود وارد نمایید.

چه کسانی می توانند از این ماژول استفاده کنند؟

به ظاهر کاربرد اصلی این ماژول برای فعالسازی گارانتی محصولات می باشد و استفاده کنندگان آن صرفا تولید کنندگان می باشند. اما بسیاری از مشاغل با روشهای مختلف می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

شرکتهای هواپیمایی برای ارائه کد تخفیف به مشتریان پرسفر خود، شرکتهای نرم افزاری برای فعالسازی نرم افزار خریداری شده، شرکتهای بیمه برای تمدید بیمه نامه خود و … نیز می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

 


هنوز نظری داده نشده است