-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

مدیریت عدم ارسال پیامک به کسانی که تمایل به دریافت ندارند

مدیریت عدم ارسال پیامک به کسانی که تمایل به دریافت ندارند
به این مطلب امتیاز دهید

لیست سیاه در سامانه پیام کوتاه به کسانی می گویند که پیامک های تبلیغاتی را از شماره های ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ و … دریافت نمی کنند ، این افراد پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند و به همین علت پیامک های تبلیغاتی به دست ایشان نمی رسد .

در سامانه پیامک ایده پردازان شما می توانید خودتان نیز یک لیست سیاه ایجاد نمایید ،‌برای اینکار باید به بخش امکانات هوشمند > عضویت در لیست سیاه بروید و به دو روش شماره موبایل ها می توانند در لیست سیاه شما قرار بگیرند و به ایشان پیامک ارسال نگردد :

۱ – اضافه کردن اشخاص به صورت دستی در لیست سیاه ، برای اینکار شماره موبایل شخص را در کادر مربوطه تایپ کنید و دکمه ثبت را بزنید ، البته می توانید بر اساس خط پیامکی مورد نظر این شخص را در لیست سیاه قرار دهید ، مثلا اگر یک شخص را با شماره ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ در لیست سیاه قراردهید این شخص دیگر از این شماره پیامک دریافت نخواهد کرد اما از همین پنل می توان با شماره دیگری که داریم ، مثلا ۱۰۰۰۰۲۸۵۳ به این شخص پیامک ارسال کنیم .

۲ – تعیین کلید واژه و عضویت اتوماتیک در لیست سیاه ، با این کار شما یک عدد یا کلمه را تعیین می کنید مثلا off که اشخاص با ارسال این کلمه به شماره پیامکی که تعیین کرده اید مثلا ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ وارد لیست سیاه می شود و یک کلمه دیگر هم برای خروج از لیست سیاه تعیین می کنید مثلا on با ارسال این کلمه شماره شخص از لیست سیاه این شماره پیامکی در پنل حذف می گردد و پیامک از این شماره دریافت می گردد .

دقت داشته باشید که این لیست سیاه داخلی می باشد و با لیست سیاه مخابراتی ، یعنی کسانی که از طریق اپراتورها مثل همراه اول یا ایرانسل پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند مرتبط نمی باشد .

برای مشاهده نحوه ورود یا خروج از لیست سیاه همراه اول این مقاله را مطالعه کنید .

اگر کار شما خدماتی می باشد ، مانند پیامک های بانک ، بیمه یا جنبه اطلاع رسانی به اشخاصی دارد که جزو مشتریان شما هستند می توانید خط پیامکی را با ارسال یک تعهدنامه تبدیل به خطوط خدماتی کنید و همه از شما پیامک دریافت خواهند کرد ، اما دقت داشته باشید که در صورت عدم رضایت یا شکایت یکی از این گیرندگان به اپراتورها عواقب و جریمه هایی به دنبال خواهد داشت ، پس دقت لازم را در این مورد داشته باشید .

ماژول لیست سیاه

هنوز نظری داده نشده است