آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

معرفی نرم افزار پیامک سفید توسط zoomit


بی‌شک یکی از نیازهای اصلی افرادی که در حوزه‌ی کسب‌وکار مشغول فعالیت‌ هستند، ارتباط مستمر با مخاطبانشان است. وقتی به عملکرد شرکت‌های موفق بازار، نیم‌نگاهی بیندازیم؛ متوجه می‌شویم که اکثر آن‌ها، استراتژی‌های خوبی برای ارتباط و تعامل با مخاطبان قبلی و جدید در دستور کار خود قرار می‌دهند و از آن به‌عنوان یکی از رمزهای موفقیت و کامیابی در فروش بهتر یاد می‌کنند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که در شرایط اقتصادی بازار، صرف هزینه‌های کلان برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان، اصلا مقرون به‌صرفه نیست. پس به چه‌روشی می‌توانیم با مخاطبان و مشتریان، ارتباط مستمر و هدفمندی داشته باشیم؟ پیامک سفید راهکاری جدید، هدفمند و البته متفاوت را با صرف کمترین هزینه و زمان در اختیار صاحبان مشاغل قرار می‌دهد؛ اما بزرگترین مزیت پیامک سفید نسبت به سایر محصولات مشابه ارسال پیامک به همه (حتی کسانی که پیام‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند) با قابلیت لغو دریافت توسط گیرندگان است.

برای ورود و یا دانلود نرم افزار پیامک سفید به آدرس web.sms.ir مراجعه نمایید و یا عدد ۱ را به ۳۰۰۰۲۱ ارسال نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۵۳ تماس حاصل نمایید و یا به راهنمای استفاده از نرم افزار پیامک سفید مراجعه نمایید.هنوز نظری داده نشده است