فهرست

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال اس ام اس منطقه ای

برای ارسال اس ام اس منطقه ای ، شما باید از ماژول ارسال هدفمند سامانه پیامک ایده پردازان استفاده نمایید ، بسیاری از شهرهای بزرگ نظیر تهران ، مشهد ، اصفهان ، گیلان ، شیراز ، خوزستان و … امکان ارسال sms منطقه ای ، یا ارسال پیامک بر اساس کدپستی را دارند .

برای ارسال اس ام اس منطقه ای ، شما باید وارد سامانه پیام کوتاه شوید ، پس از ورود به سامانه پیام کوتاه ، به بخش ارسال هدفمند مراجعه نمایید ، در این بخش شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید ، مثلا برای ارسال پیامک منطقه ای به شهر تهران ، تهران را از لیست انتخاب می کنید ، زیرمجموعه های این شهر باز می شود ، مثلا نوشته شده است ، منطقه ۱۱ پستی ، منطقه ۱۲ پستی و … ، منطقه پستی دو رقم کدپستی هر منطقه می باشد ، مثلا اگر کدپستی یکی از خانه های محله مورد نظر شما ۱۹۱۸۴۶۹۸۱ می باشد ، منطقه پستی مورد نظر شما برای ارسال پیامک ، منطقه ۱۹ پستی می باشد ، پس از باز کردن این شاخه ، زیرمجموعه آن نوشته شده است ، ۱۹۱۱ (ظفرپایین) این شاخه را انتخاب می کنید ، و در همین صفحه متن پیامک خود را تایپ می کنید ، نوع ارسال پیامک تصادفی یا ترتیبی را انتخاب می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، پیامک شما به مخاطبین شما ارسال خواهد شد .

مراحل کار در صورت مشاهده ، خیلی ساده تر از توضیحات فوق می باشد و برای ارسال sms منطقه ای نیازی نیست که دانش فنی خاصی داشته باشید ، کارشناسان ما راهنمای شما خواهند بود .

ارسال sms منطقه ای ، برای اصنافی که کارشان محدود به محیط اطراف می باشد ، یا بیشترین تعداد مشتریان خود را از محدوده اطراف خود دارند ، مانند سوپر مارکت ها ، خشکشویی ها ، خیاطی ها ، ارائه دهندگان خدمات کامپیوتر یا کافی نت ها و … کاربرد بیشتری خواهد داشت ، البته شما می توانید به کل شهر مورد نظر ارسال پیامک داشته باشید ، اما با ارسال منطقه ای ، زمانبندی و نظم بهتری برای ارسال خواهید داشت و می توانید با یک برنامه ریزی دقیق به کل شهر مورد نظر خود پیامک ارسال کنید ، این در حالی است که اگر به صورت رندوم پیامک ارسال کنید ، بعد از مدت به برخی اشخاص تکراری پیام کوتاه ارسال کرده اید .

ارسال پیامک منطقه ای


هنوز نظری داده نشده است