فهرست

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

مثبت باشید +Be

به این مطلب امتیاز دهید

وحید خسروی

امروز روز قشنگ و مثبتیه چون من ، وحید خسروی این فرصت رو دارم ، که در سایت vkh.ir در خدمت شما باشم و از شما به خاطر مطالعه مطالب سایت و شرکت در سمینارها سپاسگزارم .

اینکه من در خانواده ای مذهبی به دنیا آمدم یا در خانواده ای غیر مذهبی ، اینکه در چه مدرسه و دانشگاه هایی درس خوانده ام و الان فقط مدرک مهندسی دارم یا فوق لیسانس و دکترا ، نباید تاثیری روی نگرش شما در مطالعه مطالب نوشته شده توسط من و سمینارهایی که من برگزار می نمایم ، داشته باشد ، این مطالب و سمینار ها حاصل مطالعات همراه با تجربه در طول زندگی می باشد و نگرش من نسبت به زندگی و کسب و کار می باشد .

باید ببیند آیا من واقعا موفق هستم یا خیر ؟ شرایط فعلی زندگی من عالی است و من خوشبخت هستم و مدیرعامل هولدینگ ایده پردازان هستم و از افتخارات من شروع ایده پردازان از نقطه صفر و رسیدن آن به جایگاه فعلی می باشد ، شروع ایده پردازان در سال ۱۳۸۸ بود که سال ۱۳۸۹ در نمایشگاه الکامپ با یک تیم سه نفر متشکل از من ،‌ آقای ربیعی و آقای تهرانی حاضر شدم و در سال ۱۳۹۴ بعد از گذر مسیر پر پیچ و خم موفقیت تعداد ما به بیش از ۳۰ نفر رسید و این مسیر موفقیت همچنان ادامه دارد و قصد دارم که تمامی آموخته هایم در این سالها را که هزینه بالایی برای من داشته است ، در اختیار عموم قرار دهم تا دیگران هم موفق تر و شاد تر زندگی کنند .

elec2015-ipe

نمایشگاه الکامپ سال ۱۳۹۴ با بیش از ۳۰ نفر همکار و امکاناتی غیرقابل قیاس با سال ۱۳۸۸

  از زیرمجموعه های هولدینگ ایده پردازان sms.ir ، cms.ir  ، server.ir ، ipvoip.ir ، inbox.ir و TopToys.ir می باشد . قطعا هر مطلبی را که به دیگران ارایه می کنم ابتدا خودم تجربه کرده ام و به طور عملی در زندگی به کار بسته ام . به نظر من علم بدون عمل مانند ماشینی لوکس می باشد که در پارکینگ خانه پارک کرده ایم و از آن بهره ای نمی بریم . اما علاقه مندی های من قطعا برای شما مهم خواهد بود ، چون با طرز تفکر من آشنا می شوید ، من عاشق مدیریت ، کارآفرینی و کمک به دیگران هستم ، شکست و موفقیت را به یک اندازه دوست دارم و هدفم از VKH این است که مثبت باشم و کمک کنم که شما هم مثبت باشید .  

شروع فعالیت ایده پردازان

نمایشگاه الکامپ سال ۱۳۸۸ با یک تیم سه نفره و حداقل امکانات

  کسب و کار را در سن حدودا  ۱۵ سالگی یعنی حدودا ۱۴ سال پیش بدون سرمایه اولیه شروع کردم و شرکت ایده پردازان را در سال ۱۳۸۸ به همراه دو نفر از دوستانم (مهندس تهرانی و مهندس ربیعی ) پایه گذاری کردم و امروز شرکت بیش از ۳۵ نفر پرسنل دارد و دارای ۶ زیرمجموعه با فعالیت های متفاوت ، اما تحت رویکردهای ایده پردازان می باشد . امروز بعد از گذران از این راه پر از پیچ و خم در سن ۲۹ سالگی تصمیم گرفته ام که بازنشسته شوم و به علاقه مندی خود بیشتر از قبل توجه کنم و  تجربیات خود را با شما در میان بگذارم و کمک کنم تا شما هم موفق شوید و بتوانیم با کمک یکدیگر ایران را جایی بهتر برای زیستن کنیم . از نظر من موفقیت برای همه انسانها امکان پذیر است و در مقابل عوامل بیرونی نیز ما هستیم که باید کنترل و مدیریت را انجام دهیم ، من با قوانین و مقررات و شرایط ایران به وضعیت فعلی ام رسیده ام و به شما نیز کمک خواهم کرد که بتوانید در جوانی ثروتمند (نه صرفا پولدار) و بازنشسته شوید . از اینکه شما نیز با شرکت در سمینارها و مطالعه مطالب سایت و همکاری در راستای رویکرد سایت و سمینارها ، مرا در این راه همراهی و حمایت می کنید ، بسیار سپاسگزارم و از خدای بزرگ سپاسگزارم که این فرصت را در این اختیار من قرار داده است .

وحید خسروی

لطفا مثبت باشید | +Be


هنوز نظری داده نشده است