فهرست

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کد حذف اس ام اس تبلیغاتی همراه اول

کد حذف اس ام اس تبلیغاتی همراه اول
۴ (۷۹.۲۳%) ۲۶ رای

کد حذف اس ام اس تبلیغاتی همراه اول برای حذف پیامک های مبتنی بر محتوا (پیامک هایی که هزینه آنها بر روی قبض شما محاسبه می شود و شما پرداخت کننده مبلغی بابت هر پیامک هستید ) می توانید با تلفن همراه خود یعنی #۸۰۰* را شماره گیری نمایید و سپس عدد ۲ را ارسال نمایید .

یعنی مراحل را به این ترتیب طی نمایید :

۱ – شماره گیری #۸۰۰*

۲ – ارسال عدد ۲

دقت نمایید که پیامک هایی که برای شما هزینه دارند و روی قبض هزینه آنها را پرداخت میکنید ، از این طریق غیرفعال می شوند .

این پیامک ها را که با پیامک هایی که از شماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و … ارسال می شوند ،‌ اشتباه نگیرید ، دریافت پیامک از شماره هایی که ابتدای آنها با ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ شروع می شود رایگان است .

————————————————————————————————————————————————————————————————

برای حذف یا فعالسازی اس ام اس تبلیغاتی همراه اول از طریق کدهای USSD باید با تلفن همراه خود کد #۸۹۹۹* را شماره گیری نمایید ، پس از آن جهت غیر فعالسازی پیامک تبلیغاتی همراه اول عدد ۱ را ارسال نمایید و جهت دریافت پیامک تبلیغاتی همراه اول عدد ۲ را ارسال نمایید ، پیامک تبلیغاتی خط شما ظرف ۲۴ ساعت آینده فعال یا غیرفعال خواهد شد .

دقت داشته باشید که با این کار ، فقط پیامک های تبلیغاتی که از اپراتورهای ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ یا ۵۰۰۰ یا ۰۲۱ ارسال می شوند غیرفعال خواهند شد و پیامک هایی که از سمت خود همراه اول و با نام تجاری همراه اول یا پیامک های میلیونرشو و … و همچنین پیامک های بانک ها و موارد خاص غیرفعال نمی شوند . توجه داشته باشید پیامک های تبلیغاتی که رایگان نیستند وبرای شما هزینه  بر می باشند پیامک های VAS هستند و معمولا شماره های ۴الی ۵رقمی دارند و معمولاً در اولین پیام به شما هزینه هر پیام و نحوه ی لغو اعلام می گردد .

کد حذف اس ام اس تبلیغاتی با ussd


یک نظر