-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ناگت چیست ؟

ناگت چیست ؟
به این مطلب امتیاز دهید

ناگت پکیج (Nuget Package  ) یکی از ابزار مفید و قدرتمند مورد استفاده برنامه نویسان مایکروسافت در محیط visual studio می باشد. بسته ناگت در واقع بسته ای حاوی کتابخانه های پر مصرف می باشد و با استفاده از ناگت اضافه شدن، ویرایش و حذف این کتابخانه ها آسان و کاربردی شده است.

تا قبل از ارائه ناگت برنامه نویسان برای استفاده از کتابخانه های مورد نیازشان مجبور به دانلود و اضافه نمودن آن ها به صورت جداگانه بودند و پس از هر به روز رسانی می بایست این پروسه از نو تکرار می شد تا زمانی که بسته ناگت ظهور کرد.

کاربرد و محبوبیت ناگت را می توان در دو عامل بسیار مهم دسته بندی نمود.

ناگت به نوعی با تجمیع کتابخانه ها دسترسی به تمام آن ها را میسر کرده است و  در صورت به روز رسانی شدن کتابخانه ای به راحتی به آخرین نسخه دسترسی خواهید داشت.

البته برخی از به روز رسانی ها مختص nugget ارائه می شود و باعث می شود تا برنامه نویس کم کم استفاده از ناگت را به کار حرفه ای خود اضافه نماید.

 

ناگت چیست و نحوه استفاده از آن :

بسته ناگت را می توان به سه روش متفاوت دریافت نمود :

 

پس از دریافت Nuget Package می توانید به راحتی از آن در برنامه VS استفاده نمایید. راحت ترین راه استفاده از دستور نصب پکیج در بخش Package Manager Console می باشد. قابلیت استفاده از دستورات محیط Command Prompt  در محیط VS نصب بسته را در کمتر از 1 دقیقه برای شما مهیا می کند و پس از آن می توانید استفاده نمایید.

نحوه کارایی و استفاده از Nuget در مقاله روز دوشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد.

با توجه به اینکه سامانه پیامک ایده پردازان نیز برای هر دو پنل انبوه و پیامک سفید خود بسته ناگت ارائه نموده است، پیشنهاد می شود دنبال کننده این سری مقالات باشید.

می توانید بسته ناگت مربوط به سامانه انبوه را از آدرس لینک https://www.nuget.org/packages/SmsIrRestful/ و ناگت مربوط به پیامک سفید را از https://www.nuget.org/packages/IPE.WhiteSms/ دریافت نمایید.


هنوز نظری داده نشده است