-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

نحوه ارسال پیامک سفید توسط وب سرویس

نحوه ارسال پیامک سفید توسط وب سرویس
به این مطلب امتیاز دهید

نحوه ارسال پیامک سفید توسط وب سرویس راهکاری است که به برنامه نویسان گرامی کمک می کند تا بدانند برای ارسال پیامک در این سامانه چه روندی وجود دارد.

پیامک سفید یک سامانه ارسال پیامک خدماتی است که قابلیت ارسال اس ام اس اطلاع رسانی را به تمام شماره ها حتی شماره های مسدود را دارد. ارسال های انجام شده در پیامک سفید از طریق خط خدماتی شده ای انجام می شود که تمام کاربران دسترسی به آن دارند.

سامانه پیامک سفید تحت وب است و برای استفاده ازآن می توانید وارد سایت شده و با وارد نمودن شماره موبایلتان و دریافت کد احراز هویت، وارد حساب کاربری خود شوید. علاوه بر این وجود اپ های اندرویدی، ios و ویندوزی باعث می شود کاربران به راحتی با این سرویس کار کنند.

قابلیت اتصال به وب سرویس نیز مورد نیاز برنامه نویسان است تا بتوانند به راحتی از امکانات پیامک سفید در برنامه و پروژه استفاده نمایند. نحوه ارسال پیامک سفید توسط وب سرویس براساس قوانین پیامک سفید است و دانستن آن می تواند پاسخ بسیاری از سوالات برنامه نویسان باشد.

نحوه ارسال پیامک سفید توسط وب سرویس :

نحوه ارسال پیامک سفید توسط وب سرویس پیرو قوانین حاکم بر این سامانه است. در ابتدا می بایست شماره موبایل کاربر در گروه مخاطبین مورد نظرتان اضافه شود تا بتوانید اقدام به ارسال پیامک نمایید. البته پس از ورود شماره موبایل در گروه مخاطب، برایشان پیامکی اطلاع رسانی مبنی بر عضویت آنان در سامانه اطلاع رسانی شما و نحوه عدم دریافت ارسال خواهد شد. هزینه ارسال از اعتبار شما کم خواهد شد.

این روند در اضافه شدن شماره موبایل کاربر به صورت وب سرویسی نیز وجود دارد. نحوه ارسال پیامک سفید توسط وب سرویس به ترتیب به صورت زیر می باشد:


هنوز نظری داده نشده است