-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

نحوه دریافت شناسه گروه مخاطب

نحوه دریافت شناسه گروه مخاطب
به این مطلب امتیاز دهید

نحوه دریافت شناسه گروه مخاطب در سامانه های ارسال پیامک شرکت ایده پردازان سوال بسیاری از برنامه نویسان در زمان اضافه نمودن شماره موبایل کاربران است. برای اضافه نمودن مخاطب و یا انجام ویرایش بر روی اطلاعات هر مخاطب از طریق وب سرویس، متدی تعریف شده است که بر اساس نوع سامانه و یا ماژول پارامترهای متفاوتی می تواند داشته باشد. البته تفاوت در متدهای ارائه شده مربوط به سایت sms.ir بر اساس نوع ماژول و سرویس انتخابی می باشد و برخی پارامترها مشابه و هم نام هستند.

جدا از اینکه شما از پیامک سفید استفاده نمایید و یا پنل انبوه، زمان فراخوانی تابع add contact نیاز به پاس دادن اطلاعاتی در قالب ورودی دارید. برخی از مقادیر اختیاری و برخی دیگر اجباری می باشد.

به صورت کلی در زمان اضافه نمودن کاربر اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، پیشوند نام، شماره موبایل و …. درخواست می شود. به جز شماره موبایل که مقدار parameter value آن اجباری است، بقیه گزینه ها به صورت null able تعریف شده اند.

به جز این اطلاعات پارامتر اجباری دیگری وجود دارد که برای ثبت شماره موبایل کاربر می بایست به عنوان اطلاعات ورودی پاس داده شود. مقدار شناسه گروه …

هر شماره موبایل برای اضافه شدن در یک گروه قرار می گیرد و اعلام گروه مقصد در زمان add contact از طریق اعلام شناسه گروه مخاطب می باشد.

حال نحوه دریافت شناسه گروه مخاطب می تواند به چه صورت باشد ؟

 

نحوه دریافت شناسه گروه مخاطب :

 

نکته مهم این است که با توجه به اینکه این مقدار یکتا می باشد در هیچ متدی نمی توان مقدار contact ID را برابر با صفر قرار داد.


هنوز نظری داده نشده است