-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

نکاتی جهت شارژ پنل پیامک انبوه

نکاتی جهت شارژ پنل پیامک انبوه
به این مطلب امتیاز دهید

نکاتی جهت شارژ پنل پیامک انبوه

سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان بر خلاف بسیاری از سامانه های پیامکی هیچ محدودیتی جهت شارژ نداشته و کاربران می توانند با توجه به تعداد پیامک های مد نظرشان  اقدام به شارژ پنل نمایید.

از آنجا که هزینه ی هر پیامک در پنل پیامکی شرکت ایده پردازان با توجه به میزان شارژ شما مشخص می شود لذا انتخاب مبلغ شارژ ، نکته ی قابل توجه ای در این پنل پیامکی می باشد. از آنجا که مبلغ شارژ شده در پنل پیام انبوه شما تاریخ انقضا نداشته و در هر زمانی قابل استفاده می باشد با انتخاب درست مبلغ شارژ می توان در هزینه های پیامک های ارسالی صرفه جویی نمود.

در ادامه ی مقاله به شرح نکاتی جهت شارژ و انتخاب تعرفه برای کاربران سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان خواهیم پرداخت.

تعرفه های اعلام شده جهت شارژ ، بازه ای بوده و شما می توانید از ابتدای شروع بازه تا انتهای مبلغ اعلام شده شارژ نمایید. به طور مثال تعرفه ی یک از بازه ی 1 تا  57500 تومان می باشد و در صورتی که پنل اس ام اس تان را 1000 ، 20000 و یا32000 تومان شارژ نمایید در تعرفه ی 1 قرار خواهید گرفت.

اگر قصد خرید خط از سامانه پیام کوتاه را دارید به شما پیشنهاد می کنیم پس از انتخاب و استعلام خط مورد نظرتان و نمایش هزینه ی خرید خط ، پنلتان را به میزان خرید خط  و همراه با شارژ مورد نظرتان جهت ارسال پیامک بصورت یکجا شارژ نمایید.

بدین ترتیب بازه ی شارژ شما افزایش پیدا کرده و قیمت پیامک های شما کمتر محاسبه می گردد.

به طور مثال اگر قصد خرید خط 10  رقمی از اپراتور 3000 را دارید با توجه به اینکه هزینه ی این خط صد هزار تومان می باشد و مبلغ مد نظر شما جهت شارژ اولیه 20 هزار تومان می باشد پنلتان را به مبلغ 120 هزار تومان شارژ نموده و هزینه ی خرید خط را از اعتبارتان کسر نمایید . حال پنل شما به میزان بیست هزار تومان ( معادل 1282  پیامک ) تعرفه ی 3 شارژ می گردد . در صورتی که اگر هزینه ی خط را جداگانه و شارژ پنل را نیز مجزا انجام دهید اعتبار سامانه پیام کوتاه شما 1183پیامک تعرفه ی یک خواهد بود.

اگر نیاز به ارسال 3300 پیامک دارید با وارد نمودن تعداد پیامک ها در قسمت شارژ حساب پنل کاربری مبلغ شارژ به شما نمایش داده خواهد شد. مبلغ مورد نیاز جهت 3300 پیامک معادل 55,770 تومان می باشد. تنها کافیست به این نکته دقت نمایید که با پرداخت 1730 تومان بیشتر از مبلغ مورد نظرتان ( 57،500 تومان ) ، شما در ابتدای بازه ی دوم تعرفه های پیامکی قرار گرفته و هزینه ی هر پیامک شما کاهش پیدا خواهد کرد و پنل شما 3549 پیامک شارژ خواهد گردید. بدین ترتیب تنها با کمی دقت بیشتر شما 146 پیامک بیشتر دریافت نموده اید.

 

 

 

 


هنوز نظری داده نشده است