آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

نکات مهم ماژول کدخوان گارانتی

نکات مهم ماژول کدخوان گارانتی

 در مقاله گذشته به نحوه ی عملکرد ماژول کدخوان گارنتی چک در سامانه پیامکی ایده پردازان پرداختیم. در این مقاله می خواهیم به نکاتی کاربردی در استفاده از این ماژول بپردازیم.

حذف و ویرایش :  جهت حذف و ویرایش کدخوان ساخته شده همانند تصویر زیر بر روی کدخوان مورد نظرتان کلیک نموده جهت حذف بر روی گزینه حذف کلیک نمایید. دقت نمایید اطلاعات حذف شده قابل بازیابی نمی باشند.

ویرایش نیز با انتخب گزینه ی ویرایش میسر می گردد اما دقت نمایید فایل آپلود شده شما قابل ویرایش نمی باشد.

کدهای کدخوان : در این قسمت با انتخاب این گزینه ، کدها و پاسخ هایی که توسط فایل اکسل در مرحله ساخت تنظیمات این ماژول آپلود نموده اید نمایش داده می شود.  با کلیک بر روی هر کد می توانید کد و یا پاسخ آن را ویرایش و یا حذف نمایید. با اینکار در صورت وارد نمودن شماره هایی اشتباه نیاز به حذف کل تنظیمات نبوده و تنها کد و یا پاسخ کد اشتباه را حذف و یا ویرایش می نمایید.

همچنین هنگام باز کردن صفحه ویرایش کدها ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ، دو گزینه ی افزودن و افزودن از فایل مشاهده می گردد.

شما می توانید از این قسمت ادامه ی کد های کدخوانتان را به کد هایی که در گذشته به تنظیمات افزوده اید به صورت تکی و یا از طریق فایل اکسل بیافزایید.

نکته ) برای وارد نمودن کدهای جدید برای جلوگیری از اختلال و وارد نمودن کدهای تکراری حتما از این روزش استفاده نموده و تنظیمات جدیدی ایجاد ننمایید.

پاسخ های کدخوان : هر کدام یک از مخاطبین شما که کد را به کدخوان ارسال می نمایند در این قسمت قابل مشاهده می باشند. شما می توانید از کلیه پاسخ های دریافتیتان یک خروجی اکسل تهیه نمایید و در رایانه خود جهت آرشیو ذخیره نمایید. گزارش دقیق پاسخ خای دریافتی ، تعداد پاسخ های صحیح ، اشتباه و تکراری میز با توجه به تصویر زیر با کلیک بر روی هر کدام از تنظیمات قابل مشاهده می باشد.

نکته ) در صورت ساخت چند کدخوان بهتر است از خطوط مجزایی جهت ارسال و دریافت پیامک ها استفاده نمایید تا دریافت و پاسخ کدهای ارسالی شما با اختلال مواجه نشود . این نکته در مواقعی که کدهای کدخوان های ایجاد شده با هم مشابه می باشند ضروری می باشد. به طور مثال کد ۱۲۰۰۰۸ هم در تنظیمات گارانتی لپ تاپ و هم در تنظیمات گارانتی تبلت باشد.

تنظیمات : با توجه به تصویر فوق در صفحه ابتدایی ماژول کدخوان / گارانتی گزینه تنظیمات در کنار افزودن قابل مشاهده می باشد. در این قسمت می توانید در صورت نداشتن پاسخ صحیح   به ارسال کنندگان پیامک یک پیامک اشتباه ارسال شود و یا تمامی پاسخ های اشتباه ارسال شوند.


هنوز نظری داده نشده است