آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

نکات مهم و مزایای ارسال پیامک انتخاباتی

یکی از مهم ترین نکاتی که هر کمپین انتخاباتی در حین برگزاری باید به آن توجه کند؛ ارتباط موثر با رای دهندگان است. شما به عنوان کاندیدای یک دوره از انتخابات اگر نتوانید مردم را برای رای دادن و حضور در این اتفاق مهم ترغیب کنید، در واقع خروجی اصلی را نگرفته و چه بسا هزینه های زیادی که در این دوران کرده اید را به هدر خواهید داد. همچنین در چنین زمانی، رقبای شما به راحتی از این فرصت طلایی استفاده می‌کنند و جای شما را می‌گیرند. این مقاله تلاش خواهد کرد تا دلایلی مهم استفاده از پنل پیامک انتخاباتی را بیان کند.

اگر پیامک انتخاباتی به صورت تخصصی و صحیح برای مردم ارسال نشود، ممکن است تبعات مختلفی برای انتخابات و کاندیداها داشته باشد. در نتیجه اصول و شرایط درست را حتما پیش از ارسال با اپراتورها و واحدهای پشتیبانی چک کنید. همواره این را به یاد داشته باشید که ارسال پیامک انتخابی یک روش کارآمد، کوتاه و تاثیرگذار برای کمپین هاست.

استفاده از پیامک برای کمپین های انتخاباتی

سیاست مدارهای برجسته و موفق همچنان از متون و اطلاع رسانی با پیامک در رویدادهایی نظیر انتخابات استفاده می کنند. شما نیز اگر می خواهید تجربه ی موفقی در انتخابات داشته باشید، این نکات مهم را رعایت کنید.

ارسال پیامک در روزهای نزدیک به انتخابات و همان روز به میلیون ها نفر رای دهنده بسیار اثربخش است. شما به عنوان کاندیدا می توانید مکان های رای گیری که نزدیک به افراد است را در متن پیامک ذکر کنید و یا لینک لوکیشن های مراکز اصلی و ستادهای انتخابات را برای مردم بفرستید.

 

در طول برگزاری انتخابات ممکن است خبرها و اطلاعیه های مختلف و یا حتی ضروری از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شود. به همین دلیل اگر می خواهید رای دهندگان از این اتفاقات مطلع باشند بهتر است آنها را همیشه و در حال در جریان بگذارید. با ارسال پیامک این موضوع به راحتی انجام خواهد شد.

 

در متن پیامکی خود سعی کنید محتوایی صادقانه و برمنای واقعیت به مردم ارائه دهید. تخلف نکنید و رقبای انتخاباتی خود را با ترفندهای مختلف به شکلی غیرصحیح به کنار نگذارید. هرچقدر در این زمینه صداقت به خرج دهید، بازدهی مثبت و بالایی از سوی مردم می‎گیرید.

 

این نکات مهم را در ارسال پیامک انتخاباتی فراموش نکنید!

 

به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه ی ارسال پیامک و معتبر در زمینه ی پیامک انتخاباتی، همواره تلاش کردیم در این شرایط و زمان های مهمی چون انتخابات پیام رسان معتبری باشیم. شما می توانید با کارشناسان ما در sms.ir برای ثبت نام و درخواست پنل پیامک انتخاباتی تماس بگیرید.

 

هنوز نظری داده نشده است