آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

وب سرویس گروه های مخاطبین پیامک سفید

وب سرویس گروه های مخاطبین پیامک سفید با توجه به محور اصلی پیامک سفید که همان مخاطبین هستند بخش عظیمی از وب سرویس را به خود اختصاص داده اند. براحتی می توان گروه ایجاد نمود و یا عملیات کار با گروه مخاطبین را از طریق وب سرویس مدیریت نمود. با توجه به داکیومنت کامل و جامع ارائه شده، مقاله پیش رو لیستی ساده از متدهای مربوط به گروه های مخاطبین را همراه عملکرد هریک خدمت شما و برنامه نویسان محترم شرح خواهد داد:

وب سرویس گروه های مخاطبین پیامک سفید :

در لیستی که ارائه خواهد شد بیشترین پارامتر مورد نیازتان مربوط به ContactGroupRelationId و GroupId می باشد. این دو شناسه را می توانید به راحتی از طریق متد GetContactsByPageId دریافت نمایید. البته به جز دو مقدار بازگشتی اعلام شده اطلاعات کاربر و جزئیات زمان ورود و … نیز بازگردانده خواهد شد.

 

AddOrUpdateContactGroup

با استفاده ازین متد می توانید به راحتی گروه های مورد نظرتان را ایجاد نموده و یا نام آن ها ویرایش نمایید.

TransferContactsToGroup

براحتی مخاطب مورد نظرتان را می توانید از گروه فعلی خود به گروه دیگری منتقل نمایید. البته در نظر داشته باشید با این انتقال دیگر پیام اطلاع رسانی اولیه برای این شخص ارسال نخواهد شد. برای انتقال کاربران ارایه ای از شناسه کاربری و شناسه گروه مقصد لازم است.

GetContactGroups

ممکن است کاربری در چند گروه عضو باشد. این متد لیست آن گروه ها را برای شما باز خواهد گرداند. کافیست شماره شناسه کاربرتان را بدانید تا بتوانید لیست گروه ها را بدست آورید.

DeleteContactGroup

این متد گروه مورد نظرتان را به صورت کلی حذف خواهد نمود اما قبل از آن لازم است مخاطبین آن گروه حذف شوند.

DeleteGroupContacts

با این متد می توانید تمام مخاطبین داخل گروه مورد نظرتان را یکجا پاک نمایید. البته باید شناسه گروه موردنظرتان را حتما اعلام کنید و این پارامتر نمی تواند خالی (  null)  باشد.

GroupContactsDistinctCount

به راحتی می توانید با استفاده ازین متد، کاربران فعال و کاربران غیر فعال یک گروه را بدست آورید. اعلام شناسه گروه برای بدست آوردن خروجی مورد نظرتان الزامی است.


هنوز نظری داده نشده است