-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ویژگی های وب سرویس ارسال سریع

ویژگی های وب سرویس ارسال سریع
به این مطلب امتیاز دهید

دانستن ویژگی های وب سرویس ارسال سریع با توجه به دلایل مختلف استفاده ازین ماژول می تواند اثرات مستقیمی بر برنامه های برنامه نویسان داشته باشد.

وب سرویس ارسال سریع پیامک جزو ماژول های خدماتی و پر سرعت وب سرویسی سامانه ارسال پیامک می باشد. دو بخش ارسال پیامک احراز هویت (VERIFICATION CODE ) و ارسال متن به همراه قالب ( ULTRA FAST ) در وب سرویس ارسال سریع به دلیل سرعت بالا و استفاده از خط خدماتی شده 300077 جزو پرکاربرد ترین ماژول های RESTFUL می باشد. اما همین ماژول دارای ویژگی های است که اگر ندانید عملا استفاده از آن را بی فایده و یا سخت می کند.

ویژگی های وب سرویس ارسال سریع :

تعداد درخواست :

دو سرویس موجود در وب سرویس ارسال سریع جزو سریع ترین سرویس های وب می باشند و محدودیت ارسال درخواست برای آن وجود دارد. در هر ثانیه نمی توان بیش از چند ده هزار درخواست ارسال نمود. در غیراین صورت درخواست های شما به منزله حمله تلقی شده و IP درخواست کننده از طرف ما بلاک خواهد شد.

تعداد کاراکتر :

ماژول ارسال متن به همراه قالب برای ارسال متن های ثابت و با تعداد متغییر های مشخص مورد استفاده قرار می گیرد. هر قالب منحصر به فرد بوده و می بایست دارای حداقل یک متغییر باشد. مقدار هر متغییر نمی تواند بیش از 30 کاراکتر باشد.

تعداد گیرندگان :

تعداد افراد گیرنده در هریک از ارسال پیامک های احراز هویت و پیامک های ارسال متن به همراه قالب منحصرا یک نفر است.  با توجه به نوع ارسال متن های احراز هویت مشخص است که گیرنده تنها می بایست یک شماره باشد اما در ارسال متن به همراه قالب با توجه به اینکه می توان در متن متغییر تعریف نمود و با وسیله همین متغییر، متن به صورت اختصاصی ارسال می شود، تنها یک شماره موبایل برای گیرنده وارد می شود.

درصورتی که تعداد درخواست های ارسال شما در فاصله کم بسیار بالا باشد و یا متن های طولانی داشته باشید یا حتی اگر قصد ارسال پیامک گروهی را داشته باشید و دریافت پیامک توسط گیرنده ضروری باشد، می توانید از سامانه پیامک سفید استفاده نمایید.


هنوز نظری داده نشده است