-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پنل اس ام اس خود را ارتقا دهید

پنل اس ام اس خود را ارتقا دهید
به این مطلب امتیاز دهید

امروزه بسیاری از افراد سامانه پیامک دارند یا اینکه با سامانه های پیامک آشنایی دارند .

اگر سامانه پیامک از ایده پردازان دارید به شما این پیشنهاد را می دهیم که اگر از کاربران قدیمی هستید ، حتما سامانه پیامک جدید را تست کنید و از امکانات آن بهره ببرید .

اگر از ما سامانه پیام کوتاه ندارید ، پنل اس ام اس ما را تست کنید ، قطعا داشتن امکانات منحصر بفرد برای شما هیجان انگیز است و دوست دارید که از امکانات بهتری بهره مند شوید ، برخی از مزیت های این سامانه نسبت به سامانه قدیمی یا سایر سامانه ها را قید می کنم ، شاید این موارد برای شما هم جذاب باشد :

داشتن ماژول هایی یک شکل اما حرفه ای ! بله ، ماژول های سامانه پیامک با فرمت و قوانین خاصی طراحی شده اند ، به نحوی که ماژول ارسال ساده شبیه ماژول ارسال منتاظر ، ماژول شهر و کدپستی و … می باشد ، یعنی شما برای یادگیری سامانه و استفاده از آن فقط باید نحوه کار کردن با یک ماژول را یادبگیرید .

سرعت ارسال بالا ! مگه میشه سرعت ارسال ما از دیگران بالاتر باشه ؟! بله ، این امکان وجود دارد ، به علت اینکه ارسال های شما به سرور ما منتقل می شود و نرم افزار ویندوزی ما پیامک های شما به طور همزمان با سرعت بالاتری ارسال می کند ، یعنی اگر شما یک ارسال ۱۰۰۰ تایی داشته باشید ، نرم افزار ما میتوانید این ارسال را در در ۱۰ بسته ۱۰۰ تایی به طور همزمان به سمت اپراتور ارسال کند ، اما در سایر سامانه ها باید ۱۰۰۰ عدد به طور پشت سر هم ارسال شوند ، مثلا ۱۰۰ تای اول و بعد از آن ۱۰۰ تای دوم و اگر شخص دیگری هم ارسال داشته باشد ممکن است سرعت به طبع کاهش یابد .

ارسال از نقشه !!! یک پیشنهاد فوق شگفت انگیز به شماست ، بله از روی نقشه شهرهای بزرگ می توانید محدوده مورد نظرتان را انتخاب کنید و به آن محدوده ارسال داشته باشید ، ترتیبی یا تصادفی ، ۱ عدد تا کل محدوده ، انتخاب با شماست ، به سعادت آباد یا شهرک غرب یا … ، شما انتخاب کنید و ارسال کنید ، نیازی به داشتن کدپستی محدوده و … نیست .

صفحه مرورگر شما در این نرم افزار به هیچ عنوان رفرش نمی شود ! با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا این سامانه پیامک طراحی شده است و هیچ رفرشی در سامانه صورت نمی گیرد ، چون سامانه SPA طراحی شده است و این نرم افزار ارسال اس ام اس ، با سرعت بالا آماده ارایه خدمات به شما می باشد .

امکان خرید ماژول بر حسب نیاز شما ، در این سامانه امکانات اولیه رایگان می باشد و شما می توانید بر حسب نیازتان امکانات خریداری نمایید ، مثلا فقط ماژول کدخوان را انتخاب کنید و خریداری کنید .

در مقالات آتی سعی را بر این می گذاریم که ماژول های سامانه را با سایر سامانه ها مقایسه کنیم و به شما قدرت سامانه پیامک ایده پردازان را نشان دهیم .

سامانه پیامک به روز داشته باشید


هنوز نظری داده نشده است