-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پنل اس ام اس چیست

پنل اس ام اس چیست
5 (100%) 1 رای

پنل اس ام اس ، سامانه پیامک ، سامانه پیام کوتاه ، نرم افزار ارسال اس ام اس ، پنل تحت وب و … همه اسامی هستند برای نرم افزار سامانه پیامک تحت وب .

برخی از نرم افزارها هستند که در مرورگر شما (مانند فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر ، گوگل کروم و …) نمایش داده می شوند و نیازی نیست که شما روی کامپیوتر خود نرم افزار را نصب و اجرا کنید ، از خاصیت این نرم افزارها این است که شما بدون محدودیت مکانی یا بدون نیاز به تنظیمات خاص ، هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید به این نرم افزارها نیز دسترسی خواهید داشت .

این نرم افزار ارسال اس ام اس روی سرور ایده پردازان نصب شده است و با استفاده از رابط های برنامه نویسی شده به سرورهای اپراتورهای پیامک متصل می باشد که شما با زدن دکمه ارسال اس ام اس می توانید پیامک مورد نظر خود را به مخاطبان ارسال کنید .

پنل sms به این صورت است که هریک از کاربران دارای نام کاربری و رمز عبور منحصر بفرد می باشند و پس از وارد نمودن این اطلاعات وارد محیط شخصی خود خواهند شد و هیچ کس به این محیط دسترسی نخواهد داشت .

در این این پنل اس ام اس ، شما می توانید از امکانات مختلفی نظیر ، ارسال ساده پیامک ، ارسال منطقه ای پیامک ، ارسال اس ام اس گروهی ، ارسال پیامک انبوه ، پیامک هوشمند ، پیامک متناظر ، پیامک زماندار ، مسابقه و نظرسنجی پیامکی و ده ها امکان دیگر بهره مند شوید .

شارژ پنل پیامک شما کاملا مشخص و برای شما محفوظ می ماند و شما هر زمان که به آن نیاز داشتید از آن استفاده خواهید کرد و پیامک خود را ارسال می کنید .

پنل تحت وب شما دارای دفترچه تلفن می باشد و شما می توانید شماره موبایل مشتریان و مخاطبان خود را گروه بندی کنید و در دفترچه تلفن ثبت نمایید و هر زمان به آن نیاز داشتید به آن دسترسی داشته باشید و پیامک خود را ارسال کنید .

کارشناسان ایده پردازان پاسخگوی کلیه سئوالات شما در رابطه با پنل اس ام اس ایده پردازان خواهند بود ، با 0212853 تماس بگیرید .


هنوز نظری داده نشده است