-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پنل پیامک برای شعب و دفاتر بیمه

پنل پیامک برای شعب و دفاتر بیمه
۴ (۸۰%) ۸ رای

پنل پیامک برای شعب و دفاتر بیمه بیش از گذشته در این دسته شغلی مورد استفاده قرار گرفته و ارتباط بین بیمه گذاران و بیمه شوندگان را انجام می دهد. امروزه رقابت بین شرکت ها با توجه به افزایش تعداد رقبا افزایش پیدا کرده  است و در این بین شرکت هایی برنده خواهند بود که کالا و مشتری مداری بهتری داشته باشند و ارتباط خود را با مشتری قطع نکنند.

یکی ازشغل هایی که بررسی می کنیم شرکت ها و دفاتر خدمات بیمه است با توجه به اینکه این شغل خدماتی می باشد ، احتیاج است دائما با مشتری در ارتباط باشند شرکت های بیمه علاوه بر خدماتی که به مشتری ارائه می دهند مانند پرداخت خسارات ، پرداخت هزینه ی ایجادشده بابت درمان و…. احتیاج دارند تغییرات شرایط ، سررسید ، هزینه و … را به مشتریان اطلاع رسانی کنند یکی از بهترین روش های اطلاع رسانی استفاده از ارسال پیامک پنل پیامکی است در این سامانه ابزار هایی ایجاد شده است که شما را در ارتباط با مشتری یاری می کند. یکی از سامانه های ارتباط با مشتریانتان پیامک سفید می باشد.

پنل پیامک برای شعب و دفاتر بیمه :

 

برای معرفی بیمه و یا شعبه نمایندگی بیمه ، می توانید از ارسال پیامک استفاده نمایید به راحتی با استفاده از آن به محدوده های اطراف دفتر بیمه خود، آدرس و شماره دفتر بیمه خود را اطلاع رسانی فرمایید می توانید بر اساس نوع خدمات بیمه ای که ارائه می دهید، از قابلیت ارسال بر اساس سن و جنسیت استفاده نمایید و یا با استفاده از آن، به گروه خاصی از کسب و کارها پیام مورد نظر خود را ارسال نمایید 

 کاربرد پنل پیامک برای شعب و دفاتر بیمه :

 


2 نظر
    • سلام در ابتدا از اینکه نظر خود را درباره محتواهای سایت مطرح کردید و بی تفاوت از کنار آن عبور نکردید، از شما سپاسگزاریم. نظر شما را به صورت مستقیم به بخش تولید محتوای سایت منتقل کردم، سعی خواهیم کرد که بر روی محتوای نگارش شده سایت بازنگری انجام دهیم.