-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پیاده سازی قیف فروش توسط  سامانه پیامک

پیاده سازی قیف فروش توسط  سامانه پیامک
5 (100%) 1 رای

پیاده سازی قیف فروش توسط  سامانه پیامک شاید ایده ای باشد که در تمام مراحل فروش خود به آن نیاز داشتید اما آن را پیاده سازی نکرده باشید. سامانه پیامک ایده پردازان در هر دو نسخه ارسال پیام انبوه و یا سامانه پیامک سفید می تواند هر 4 مرحله اصلی قیف فروش را برای شما فعال سازی نماید.

با پیاده سازی قیف فروش توسط  سامانه پیامک می توانید به راحتی هر یک از مراحل را با امکانات موجود در سیستم هماهنگ نموده و با راحتی عملیات فروش خود را پوشش دهید و به معنای واقعی از امکانات موجود در سامانه ارسال پیامک استفاده نمایید.

پیاده سازی قیف فروش توسط  سامانه پیامک :

مشتریان بالقوه:

همان طور که در مقاله قبلی درباره این قسمت توضیح دادیم ، در ابتدای هر کاری مشتریان شما و برندتان را نمی شناسند و یا حتی از وجود شما آگاهی ندارند. در واقع همه می توانند مشتریان شما باشند. مشتریان بالقوه را می توانید با راه کارهای متفاوت شناسایی کرده و خودتان را معرفی کنید. ممکن است مشتریان بالقوه شما مربوط به کسب وکار و یا صنف خاصی باشند. در این صورت به راحتی و با استفاده از سامانه ارسال انبوه از بانک شماره موبایل های اصناف استانی و اصناف خاص استفاده نمایید.

صنف های متفاوت در یک شهر و یا در کل کشور را می توانید انتخاب نموده و با تبلیغات خدماتتان را معرفی کنید و یا درخواست شراکت در کار دهید.

ممکن است خدمات شما مربوط به گروه سنی خاص و یا مختص آقایان و یا بانوان باشد. بانک ارسال بر اساس سن و جنسیت را انتخاب کنید تا بتوانید متن خودتان را مثلا برای خانم های 20 تا 40 ساله شهر تهران ارسال نمایید.

اگر خدماتی که ارائه می دهید عمومی است و می خواهید محله خودتان و یا اطراف از حضورت شما با خبر شوند بهترین گزینه ارسال از روی نقشه گوگل می باشد. شهرتان را انتخاب کنید و از روی نقشه محدوده هایی که می خواهید را انتخاب نمایید. به شما نمایش خواهیم داد که چه تعداد افراد در آن منطقه قرار دارند.

اگر هم تمایل داشتید شهرتان از وجود کسب و کارتان خبردار شود به سراغ ارسال بر اساس شهر و کدپستی بروید.

فراموش نکنید می توانید به شماره های فعال ایرانسلی که تا 24 ساعت گذشته در محدوده مورد نظرتان فعال بوده اند از طریق ارسال پیامک از دکل ایرانسل متن تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

6 روش متفاوت برای تبلیغات و دیده شدن در نظر مشتریان بالقوه خود خواهید داشت. شروع کنید تا با مقاله بعدی یک قدم به جلوتر بردارید.


هنوز نظری داده نشده است