آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پیامک انبوه Bulk SMS

پیامک انبوه یا همان BULK SMS به پیامک هایی گفته می شود که به تعداد بسیار زیادی از افراد (شماره موبایل ها) ارسال می شود ، مثلا اگر شما حداقل به تعداد ۱۰۰۰ نفر اس ام اس ارسال کنید ، پیامک انبوه یا ارسال بالک پیامک انجام داده اید .

اگر شما میزان ارسال پیامک خود را افزایش دهید می توانید از تعرفه های ارزانتری برخوردار شوید ، یعنی به نسبت میزان ارسال پیامک تعرفه پیامک ارزان تری به شما داده خواهد شد .

برای ارسال پیامک انبوه در سامانه پیامک ایده پردازان نیازی نیست که شما آنلاین بمانید ، پس از اینکه شما دستور ارسال را دادید می توانید از سامانه پیامک خارج شوید ، ارسال پیامک شما توسط سرورهای قدرتمند ایده پردازان انجام خواهد شد .

سرعت ارسال پیامک انبوه در سامانه پیامک ایده پردازان به سرعت اینترنت شما بستگی ندارد و شما می توانید به آسانی ارسال یک ایمیل به یک شهر پیامک مورد نظر خود را ارسال نمایید .

پیامک انبوه


هنوز نظری داده نشده است