آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پیامک انتخاباتی: روش های تبلیغات با پنل پیامک انتخاباتی مجلس

نکات تبلیغات با پنل پیامک انتخاباتی مجلس یازدهم

پیامک انتخاباتی: از آنجا که می دانیم شما به دنبال یکسری محتوای ارزشمند و واقعاً واقعاً واقعاً کاربردی در تبلیغات پیامکی انتخابات مجلس یازدهم هستید. (“نه از این محتواهایی که فقط تبلیغات خدمات خودشون هست و اصلا هدفی برای بازدهی تبلیغات پیامکی شما ندارند!!!”) 

در بخش اول مقاله، به سرعت وارد اصل موضوع (به طور خلاصه) می شویم، تا ارزشمندترین نکات برای بازدهی حداکثری پیامک انتخاباتی مجلس (سال ۹۸) را در اختیارتان قرار داده و با این موضوع که تا چه حد اس ام اس می تواند در امر رای آوردن کاندیدای مجلس اهمیت داشته باشد را متوجه شوید.

 

 

برای دریافت مشاوره، قیمت و خدمات ارسال پیامک انتخاباتی، همین الان با
شماره ۰۲۱۲۸۵۳
تماس حاصل نمایید.

 

 

پنل پیامک انتخاباتی مجلس

پنل پیامک انتخاباتی مجلس

 

بخش اول: نکات سریع و موردی پیامک انتخابات مجلس (برای مطالعه سریع):

 1. طبق آمار بیش از ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ پیامک تبلیغاتی در دور قبل انتخابات مجلس (سال ۹۴) ارسال گردیده است.
 2. بیش از ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ شماره همراه از سراسر کشور در پنل پیامکی ایده پردازان (پیامک سفید معروف) sms.ir وجود دارد.
 3. در پیامک خیلی سریع ومستقیم می توان نماینده آینده را به مردم معرفی کرد. کافیست: یک شعار یا اصول فکری نماینده را برای بانک شماره های پنل پیامکی ارسال کنید.
 4. در پیامک حتماً به نام و نام خانوادگی و کد نامزد انتخاباتی مجلس یازدهم اشاره کنید.
 5. این پیامک تا روز انتخابات در تلفن همراه مردم باقی می ماند. و برای رای دادن، بسیاری از مردم (برای یادآوری کد انتخاباتی) از پیامک های گوشی خود استفاده می کنند.
 6. به ساعات ارسال پیامک خود دقت کنید. ساعات انتهایی روز از ( از ساعت ۴ به بعد، احتمال به اشتراک گذاری نظرات فرد با خانواده را بیشتر کرده و ساعات ابتدایی روز (ساعت ۹ صبح)، احتمال اشتراک گذاری نام نماینده با دوستان و همکاران را)
 7. در نوشتن متن پیامک به فرهنگ ها، علایق و سبک زندگی مردم شهر آن نماینده دقت کنید. تا نام نماینده در پیامک تبلیغات انتخاباتی مجلس یازدهم با استقبال روبه رو شده و در ذهن ها به نیک نامی و مثبت ثبت شود.
 8. سعی کنید از خط پیامکی با حداکثر ۱۰ الی ۱۲ رقم استفاده کنید. طبیعی است هر چه خط پیامکی شما کوتاه تر باشد اعتبار بیشتری در ذهن دریافت کننده خواهید داشت.
 9. برای تبلیغات مجلس یازدهم که امری بسیار مهم و سرنوشت ساز است، نیاز است مردم زیادی در شهر آن نماینده با وی آشنایی داشته باشد. از این رو ارسال تعداد پیامک کمتر از ۵۰,۰۰۰ عدد را توصیه نمی کنیم مگر برای شهرهای کوچک و کم جمعیت. تعداد رای های بالای مجلس معمولاً برای نامزدهایی بالای ۲۰۰,۰۰۰ الی ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ارسال پیامک است.
 10. برای بازخورد بیشتر پیامک، می توانید ارسال از همان روزهای اول زمان تبلیغات انتخاباتی مجلس یعنی ۲۶ بهمن شروع کرده و در انتهای این مدت زمان نیز اقدام به ارسال مجدد پیامک برای یادآوری نام و کد نماینده نمایید.
 11. پنل پیامکی انتخاباتی ایده پردازان به صورت رایگان در اختیار نامزدهای محترم قرار می گیرد و این شرکت در قبال تهیه با هزینه (اغلب هزینه های سنگین و بالا) توسط پنل های واسطه ی پیامکی و دیگر وب سایت ها هیچ مسئولیتی ندارد.
 12. در هنگام خرید به قیمت پیامک ارایه شده، اپراتور پیامکی آن و ارزش افزوده نهایی دقت داشته باشید و از گزارش درست پنل مطمئن شوید. به یاد داشته باشید در گزارش ارسال پیامک اطمینان از صحت ارسال پیامک کاری بسیار مشکل مخصوصاً در حجم ارسال بالا است پس برای جلوگیری از کلاهبرداری ها “از پنل هایی استفاده کنین که سالیان سال دارن کار می کنن نه پنل هایی که فقط برای زمان انتخابات و فروش های مقطعی کار می کنن و هیچگونه اعتباری ندارن”

 

 

برای دریافت مشاوره، قیمت و خدمات ارسال پیامک انتخاباتی، همین الان با
شماره ۰۲۱۲۸۵۳
تماس حاصل نمایید.

 

پنل پیامک انتخاباتی مجلس

پنل پیامک انتخاباتی مجلس


بیشتر بخوانید: ارسال پیامک انتخاباتی


 

بخش دوم: چگونه یک کمپین تبلیغات پیامکی موثر برای انتخابات مجلس یازدهم داشته باشیم.

 

نکات تکمیلی

نکته: برای کاهش هزینه ها و ارسال پیامک به تعداد بیشتری از مردم می توانید به صورت گروهی از نامزدها (درج نام ها و کدهای آنان) و اشاره به یک طرز فکر مشترک در متن پیامک انتخاباتی، ارسال پیامک را انجام دهید.

نکته: شرکت ایده پردازان افتخار خدمت رسانی به هزاران نامزد را در ۱۰ سال سابقه کاری خود در زمینه پیامک داشته است. پس با خیال راحت پیامک تبلیغات انتخاباتی خود را از پنل پیامکی ایده پردازان (معروف به پیامک سفید) sms.ir ارسال کنید و با رعایت نکات ارایه شده، به بالاترین سطح ممکن از بازخورد تبلیغات دست پیدا خواهید کرد.

 

 

برای دریافت مشاوره، قیمت و خدمات ارسال پیامک انتخاباتی، همین الان با
شماره ۰۲۱۲۸۵۳
تماس حاصل نمایید.

 

بخش سوم: تریک های ناب برای تبلیغات انتخاباتی

برای یادگیری این حرکات ویدیوهایی که وایرال شده اند را به همراه ویدیوی زیر مشاهده کرده و خوب بررسی کنید:

 
 
هدف از این ویدیو نمایش علایق مخاطبان هست و طبیعی است که یک فرد شخیص مانند نماینده نمی تواند از این گونه حرکات را انجام دهد. در نتیجه مسئول تبلیغات باید سناریو ویژه نماینده را متناسب با جایگاه و شان وی و از طرفی مورد علاقه مخاطب تهیه کند.

ویدیوهای بیشتر برای کمک به تبلیغات انتخاباتی در حل افزودن است…

به ویدیو زیر دقت کنید. این کاندید کنگره در تیزر تبلیغاتی خود در ابتدا مختصری از بیوگرافی خود را بیان می کند و پس از آن از دلایل حضور خود در این انتخابات و کارهایی که در دست اقدام دارد صحبت می کند. همین ۲ دقیقه تیزر که موسیقی و فیلم برداری ساده اما فکر شده، توانست بازدید بسیار بالایی در یوتیوب و همچنین رای بالا در کنگره برای او به همراه داشته باشد.

نمونه تیزر تبلیغات انتخاباتی

 

 

جمع بندی

با رعایت نکات بالا، زمان گذاشتن در اتاق های فکر و در نظر گرفتن اهمیت قبول کردن متن پیامک انتخاباتی توسط مخاطب می توانید کمپینی را طراحی کنید که بالاترین بازخورد و میزان رضایت را برای نماینده شما به ارمغان آورد.

 

 
**در صورتی که تعداد پیامک های ارسالی شما بیشتر از ۵۰,۰۰۰ پیامک است کلیک نمایید**

در این روش شما اطلاعات خود را جهت تماس کارشناسان و ارسال پیامک انتخاباتی ارسال می کنید.

 

“این مقاله مربوط به کلیدواژه های پیامک انتخاباتی ، پنل پیامک انتخاباتی ، سامانه ارسال پیامک انتخاباتی ، پیامک انتخاباتی مجلس ، تبلیغات پیامکی ، تبلیغات مجلس ۹۸ می باشد.”


برای دریافت مشاوره، قیمت و خدمات ارسال پیامک انتخاباتی، همین الان با
شماره ۰۲۱۲۸۵۳
تماس حاصل نمایید.
 

هنوز نظری داده نشده است