آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پیامک تبلیغاتی آژانس های هواپیمایی

آژانس های هواپیمایی با توجه به این تورهای مسافرتی زیادی را سالانه برنامه ریزی می کنند و آنها را به همراه هتل و بلیط هواپیما به مخاطبان عرضه می نمایند ، یکی از مشاغلی هستند که پیامک تبلیغاتی برای آنها کاربرد بسیاری دارد .

با استفاده از سامانه پیامک ایده پردازان ، آژانس های مسافرتی یا هواپیمایی می توانند تورها یا پروازهای چارتر یا سایر پروازها به کشورها یا شهرهای مختلف را با با اطلاعاتی نظیر نوع هواپیما ، قیمت هواپیما ، قیمت هتل یا ترکیبی از آنها را به مشتریان یا مخاطبان خود ارسال نمایند ، هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی بسیار پایین می باشد ، بنابراین برای اکثر مشاغل به صرفه است که ارسال پیامک از این طریق داشته باشند.

بعضا دیده شده است که برخی آژانس های هواپیمایی در ساعت های نزدیک پرواز ، با توجه به اینکه هنوز هواپیما تکمیل ظرفیت نشده است ، پیامک تبلیغاتی ارسال کرده اند و بدین وسیله از ضرر و زیان جلوگیری کرده اند و توانسته اند که صندلی های خالی هواپیما را با هزینه اندک پر نمایند و سود خوبی هم کرده باشند .

امتحان اینکه پیامک تبلیغاتی برای آژانس های هواپیمایی به صرفه است یا خیر کم هزینه است و با یک ارسال چند هزارتایی می توانند یک بار این روش تبلیغاتی را نیز تست نمایید .

پیام کوتاه تبلیغاتی را می توانید به صورت منطقه ای ، هدفمند یا به اصناف خاص ارسال نمایید ، همچنین یکی از کاربردهای ویژه ، ارسال پیام کوتاه به مشتریان قدیمی می باشد ، با اینکار می توانید تبلیغات پربازده تری داشته باشید ، چون قطعا مشتریان قدیمی شما در صورت رضایت از خدمات شما ، با یک یادآوری مجددا از شما خدمات دریافت خواهند کرد .

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد !

آژانس هواپیمایی


هنوز نظری داده نشده است