آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پیامک سفید ویژه مدارس

تکنولوژی در هر لحظه و در هر مکان در حال پیشرفت و گسترش است و زندگی ما را نیز تحت تأثیر قرار میدهد در این میان چیزی که لحظه به لحظه به ارزشش افزوده می شود زمان است. راه رسیدن به تعادل و توازن در زندگی آن است که بتوانیم خود نیز با این جریان رو به جلو همسو شویم. پیشرفت تکنولوژی با وجود تمام تغییرات غیر منتظره و وسیعی که در زندگی افراد جامعه گذاشته است اما در خیلی از زمینه های زندگی نیز انجام کارها را آسان تر نموده است حال می توانیم به راحتی با بستگان و دوستانمان ارتباط برقرار کنیم و به سرعت ازنیازمندی ها و اخبار جامعه خود آگاه شویم.

همانطور که میبینید پیشرفت تکنولوژی همه ابعاد زندگی انسان را تحت تاثیر قرارداده است. و امروزه می توانیم  در یکی دیگر از جنبه های ویژه و پر اهمیت زندگی از آن بهره مند گردیم. مراقبت درست و اصولی از فرزندان همواره یکی از دغدغه های مهم و پر رنگ برای والدین بوده است ، اینکه بتوانیم با مدرسه ای که  فرزندانمان هر روز زمان زیادی را در آن سپری می کنند  تعامل مفیدی برقرار کنیم ، اینکه بتوانیم در زمان بسیار کمی از رویداد ها و جلسات و نمرات و حتی زمان ورود و خروج فرزندانمان آگاه شویم و در کنارشان باشیم، هیچ گاه جلسات مهم و برنامه روزانه فرزندان خود را فراموش نکنیم وکاری کنیم که فرزندانمان حس خوب توجه و مراقبت همیشگی را تجربه کنند.

شرکت ایده پردازان با در اختیار داشتن محصول “پیامک سفید” می تواند در این مسیر همراه شما و همراه تمامی مدارسی باشد که اهمیت و تاثیر این موضوع بر روی فرزندانشان را درک می کنند.

در ادامه به نمونه هایی از موارد کاربردی پنل پیامک سفید می پردازیم.

و بسیاری امکانات دیگر که بسته به نیاز مدارس و والدین آن ها مورد استفاده قرار می گردد .تجربه چندین ساله شرکت ایده پردازان در این صنعت با تمام نیازمندی های شما آشناست و رضایت شما از محصولات و پشتیبانی ما بزرگترین هدف و انگیزه ما برای ادامه مسیر است.


هنوز نظری داده نشده است