-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

چکیده تور پیامکی

چکیده تور پیامکی
به این مطلب امتیاز دهید

پیام صفر: سلام، از این که وقت خود را صرف گشت و گذار در سایت ما می کنید متشکریم، از امروز هفته ای سه روز به ما سر بزنید و با صرف زمانی کمتر از 15 دقیقه در هفته اطلاعات دسته بندی شده و مفیدی را کسب نمایید. امروز چکیده ای بسیار مختصر از اطلاعاتی را که در اختیار شما خواهیم گذاشت را با شما در اشتراک می گذاریم:

خدمات پیام کوتاه

چکیده

خدمات پیام کوتاه و یا به صورت اختصاری “پیامک” عبارت است از تبادل پیام های متنی کوتاه بین گوشی های همراه، دستگاه های فکس و یا به طور کلی بین آی پی آدرس ها. پیامک ها در زبان فارسی نباید بیش از 70 کارکتر الفباعددی داشته باشند و همچنین نباید شامل هیچ گونه عکس و یا گرافیکی باشند.

زمانی که یک پیام فرستاده می شود، توسط یک مرکز خدمات پیام کوتاه دریافت می شود و سپس توسط این مراکز به دستگاه مقصد ارسال می گردد.

برای انجام این فرآیند، مراکز خدمات پیام کوتاه درخواستی را به منظور یافتن مقصد پیام به HLR (دیتابیس اطلاعات ثبت شده برای مشتریان هر سازمان) می فرستد. و در نتیجه HLR پاسخی را مبنی بر شرایط کاربر مقصد اعلام می نماید:

1) فعال یا غیرفعال بودن 2) موقعیت مقصد

اگر پاسخ “غیرفعال” باشد مرکز پیامک، مدتی پیام را نگه می دارد و زمانی که کاربر مقصد دستگاه خود را روشن نماید و ارتباط برقرار گردد HLR یک ابلاغیه به مرکز پیامک ارسال می کند و مرکز اقدام به ارسال پیام می کند.

مراکز پیامک، پیام را به صورت ((ارسال نقطه به نقطه ای پیام کوتاه)) با ((سیستم ارائه دهنده خدمات)) تبادل می کنند، سیستم دستگاه را جستجو می کند و نهایتاً اگر دستگاه را یافت، پیام ارسال می شود.

در پایان مرکز خدمات پیام کوتاه، تأییدیه ی دریافت شدن پیام توسط کاربر مقصد را دریافت کرده و پیامک مذکور را در گروه ((ارسال شده ها)) قرار می دهد تا مجددا اقدام به ارسال آن پیامک نکنند.

 


هنوز نظری داده نشده است