-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

چگونه خط پیامکی مان را انتخاب نماییم؟

چگونه خط پیامکی مان را انتخاب نماییم؟
به این مطلب امتیاز دهید

چگونه خط پیامکی مان را انتخاب نماییم؟

در سامانه های پیامکی انبوه جهت ارسال پیامک می بایست از خطوط پیامکی استفاده نمایید. اپراتورهای 3000 ، 1000 ، 5000 ، 2000 و 021  اپراتورهای خطوط پیامکی می باشند. تمامی کاربران جهت ارسال پیامک می بایست یک خط داشته و با آن پیامک های مد نظرشان را ارسال نمایند. اگر خط پیامکی شما اختصاصی باشد امکان دریافت پیامک نیز برای شما میسر می باشد.

حال بسیاری از کاربران در انتخاب خط پیامکی با سوالاتی روبرو می شوند ؟

به طور مثال برخی تنها قصد ارسال پیامک های محدودی پیامک به مشتریان خاص خود را دارند . می خواهند شماره ی پیامکیشان خاص ،کوتاه و نشان دهنده ی سازمان و یا شرکتشان باشد. برخی دیگر از افراد قصد ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه دارند. شماره برای آنان مهم نمی باشد و تنها کم بودن هزینه ی ارسال پیامک برای آنان حائز اهمیت می باشد. برخی کاربران نیز قصد ارسال های منطقه بر اساس سن و جنسیت را دارند. جهت این ارسال ها به طور مثال تنها می بایست از خطوط 5000 استفاده نمود.

خطوط پیامکی از لحاظ تعداد ارقام ، وضعیت دلیوری ، کیفیت ارسال ، هزینه خریداری خط و بازگشت هزینه های بلک لیست با یکدیگر متفاوت می باشند.

با توجه به توضیحات بالا کاربران می بایست در ابتدا پارامترهای مهم مد نظرشان را انتخاب نمایند. ویژگی خطوط اپراتورهای پیامکی ارائه شده در سامانه پیامکی ایده پردازان جهت انتخابی آسان در ادامه ارائه خواهند شد:

خطوط 3000

 1. کیفیت ارسال و دریافت پیامک بالا
 2. امکان بازگشت بلک لیست
 3. دارای دلیوری کامل
 4. امکان انتخاب ارقام سفارشی میسر نمی باشد.
 5. اکثر سر خط های این اپراتور فروخته شده است.

خطوط 1000

 1. کیفت ارسال و دریافت پیامک مطلوب می باشد ( پس از 3000 ، خطوط 1000 نیز از کیفیت بالایی برخوردار می باشند)
 2. دارای قابلیت بازگشت بلک لیست
 3. دارای دلیوری
 4. امکان انتخاب ارقام به صورت سفارشی و غیر سفارشی

کاربرانی که خطوطی با شماره ی دلخواه مد نظر دارند می توانند با استعلام شماره از این اپراتور به صورت سفارشی در صورت آزاد بودن خط مد نظرشان را خریداری نمایند . به طور مثال  : 1000212853 و یا 10009124545454 . همانطور که در مثال مشاهده می نمایید می توان در ادامه ی 1000 شماره تلفت ثابت و یا همراهتان را انتخاب نمایید.

خطوط 021

 1. امکان خرید خط پیامکی شماره تافن ثابت
 2. دلیوری ندارد
 3. هزینه ی بلک لیست پیامک های انبوه را بازگشت نمی دهد.

این خط برای کاربرانی که نمایش شماره ی شرکتشان به مخاطبانشان جهت ارسال و یا دریافت پیامک بسیار مهم می باشد قابل استفاده می باشد. به طور مثال : 98212853 شماره ایست که شرکت ایده پردازان می تواند با آن به مخاطبین خود پیامک ارسال نموده و یا از آنان پیام کوتاه دریافت نماید.

خط 5000

 1. دلیوری ندارد
 2. هزینه ی ارسال انبوه به خطوط بلک لیست را بازگشت نمی دهد
 3. از 9 شب تا 7 صبح دارای اختلال ارسال می باشد
 4. دارای قابلیت ارسال به شماره های سن و جنسیت می باشد.

 

با توجه به موارد ذکر شده می توان با توجه به پارامترهای مد نظرتان و ویژگی ها و معایب ذکر شده برای هر خط ، خط مد نظرتان را انتخاب نمایید. همکاران ما در واحد پشتیبانی  SMS.ir نیز آماده ی راهنمایی شما عزیزان در انتخاب خط مد نظرتان می باشند.

 


هنوز نظری داده نشده است