آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

چگونه سامانه پیامک خود را فعال نماییم؟

روند فعالسازی سامانه پیام کوتاه از طریق تارنمای پیامکی ایران بسیار سریع، آسان و ساده است. اما شاید اگر در این رابطه اطلاعاتی نداشته باشید و تا به امروز از این خدمات استفاده نکرده باشید، نحوه فعالسازی آن برای شما مجهول باشد.

اجازه بدهید این روند را به طور مختصر برای شما توضیح دهیم.

پس از ورود به سایت SMS.ir ، از گزینه ثبت نام و با تکمیل اطلاعات ضروری و اولیه، درخواست فعالسازی سامانه پیام کوتاه خود را ثبت نمایید. پس از ثبت اطلاعات یک حساب کاربری بلافاصله در سامانه برای شما ثبت می گردد.

اما این کار کافی نیست و هنوز فعالسازی پنل شما به صورت کامل انجام نشده است. برای تکمیل روند ثبت نام، کدفعالسازی که پس از ثبت اطلاعات به شما نمایش داده می شود، را به شماره اعلام شده (۳۰۰۰۰۲۸۵۳) ارسال نمایید. این کد یک عدد ۴ رقمی است که برای تایید صحت شماره همراه اعلام شده صورت می پذیرد.

در صورتی که کد به صورت صحیح ارسال شده باشد و پیامکی مبنی بر دریافت کدفعالسازی و فعال شدن سامانه پیامک، برای شما ارسال شد، بدین معناست که مرحله بعدی ثبت نام شما نیز با موفقیت انجام شده است.

حال با نام کاربری ثبت شده (همان شماره همراه خودتان) و رمزعبوری که در زمان ثبت نام تعیین نموده اید، وارد سامانه شوید. اما هنوز امکان استفاده از پنل اس ام اس برای شما فراهم نشده است. در این مرحله باید تمامی اطلاعات خود را به صورت کامل ثبت نمایید. این اطلاعات شامل اطلاعات شخص و اطلاعات آدرس می باشد.

حتما تمامی اطلاعات خواسته شده در این مرحله را به صورت کامل ثبت نمایید، چون هر گونه نقص در اطلاعات باعث غیرفعال شدن حساب کاربری خواهد شد.

در این مرحله با انتخاب یک شماره پیامکی دلخواه از اپراتور مورد نظر امکان ارسال پیامک برای شما امکان پذیر خواهد شد. پس از فعالسازی حساب کاربری و خط پیامکی، تنها کاری که باید انجام دهید شارژ حساب، آن هم به میزان مورد نیاز خود برای ارسال پیامک می باشد.

در صورتی که در استفاده از سامانه ، در هر بخش دچار مشکلی شدید و یا سوالی برای شما به وجود آمد، از بخش خدمات مشتریان و گزینه پشتیبانی استفاده نمایید تا در اسرع وقت پاسخ آن به شما داده شود.

CreateSMSPanel


هنوز نظری داده نشده است