-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

چگونه “مدیر یک دقیقه ای” پر فروش شد ؟

چگونه “مدیر یک دقیقه ای” پر فروش شد ؟
به این مطلب امتیاز دهید

تا لحظه ای که کسی نتواند رابطه میان تجربه های بیرونی و اندیشه های درونی را نشان تان دهد ، هم چنان در زندگی خود به صورت یک قربانی باقی خواهید ماند “لوییز هی”

وقتی که کنت بلانکارد و اسپنسر جانسون کتاب مدیر یک دقیقه ای را تالیف کردند ، تصمیم گرفتند که تعداد بیست هزار نسخه از آنرا چاپ کنند و آن را بدون تبلیغات بفروشند !

اما در چاپ دوم تصمیم بر این بشد که این کتاب را با تیراژ بالاتر بفروشند تا به موفقیت برسند تا نام آن در ردیف پر فروشترین کتاب ها در روزنامه نیویورک تایمز قرار بگیرد ، رقمی در حدود ۵۰۰ هزار جلد را پیش بینی کردند و ابتدا این رقم ناباورانه بود ، اما با کمی دقت متوجه شدند که خیلی کتاب های کم ارزشمند ، نزدیک به دویست و پنجاه هزار جلد فروش داشته اند و این رقم پیش بینی شده برای فروش این کتاب دور از ذهن نیست ، روز بعد بلانکارد برای سفری به شیکاگو سوار هواپیما شد و این باور را در ذهن داشت که به زودی کتابشان پانصد هزار جلد فروش خواهد کرد و آنها موفق خواهند شد ، با داشتن چنین دیدگاهی در ذهن در هواپیما با شخصی برخورد کرد نماینده فروش یک شرکت توزیع کننده کتاب بود و کتاب های هفتصد و پنجاه کتاب فروشی را تامین می کرد و توانست با کمک و همکاری ایشان حدود شش میلیون جلد از این کتاب را در مدت کوتاهی بسیار زودتر از حد انتظار به فروش رساندند .

ایده پردازان الکترونیک همراه شماست مانند آن شخص در هواپیما و شما باید بتواند کالا یا خدمات خود را بفروشید ، اگر باور داشته باشید ، می توانید با پیامک به سادگی کالای خود را به تعداد زیادی مشتری معرفی نمایید و به فروش برسانید ، فقط باید این باور در شما ایجاد شود که توان فروش را دارید و می توانید در مدت کوتاهی فروش خود را با استفاده از سامانه پیامک چند برابر کنید ، ایده پردازان الکترونیک مشتریانی دارد که فقط با پیامک تبلیغات می کنند و فروش فوق العاده بالایی دارند ، البته هستند کسانی هم که پیامک مکمل فعالیت آنهاست و خوب کار می کنند ، مثلا فروش های تلویزیونی که اکثرا با شماره های پیامکی محصولات خود را به فروش می رسانند ، ما همراه  و پشتیبان شما خواهیم بود ، پس از چیزی که مایلید ظهور و تحققش را در زندگی تان شاهد باشید تصویری روشن در ذهن بیافرینید و همین الان شروع کنید .

مدیر یک دقیقه ای


هنوز نظری داده نشده است