-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد ارسال پیامک برای فروشندگان طلا و جواهر

کاربرد ارسال پیامک برای فروشندگان طلا و جواهر
5 (100%) 1 رای

کاربرد ارسال پیامک برای فروشندگان طلا و جواهر می تواند بیش از ارسال در زمان های خاص خرید باشد و یا برای این صنف، ارسال پیامک هنوز جایگاه خود را نیافته باشد.

طلا فروشان و یا فروشندگان جواهر می توانند با ارسال پیامک کسب و کار خود را وارد حوزه جدید نمایند و از کاربردهای آن بهره مند شوند. کاربرد ارسال پیامک برای فروشندگان طلا و جواهر جدا از ارسال پیامک تبلیغاتی می تواند در راستای مشتری مداری و وفاداری مشتری هم مطرح شود. مقاله پیشرو می تواند راهنمای جامعی برای این صنف باشد.

 

کاربرد ارسال پیامک برای فروشندگان طلا و جواهر :

تبلیغات :

ارسال پیام تبلیغاتی گروهی برای اطلاع رسانی از مکان فروشگاه و یا مغازه ایده ای است که همه می توانند به راحتی از طریق سامانه ارسال پیامک انبوه انجام دهند و حتی گزارش ارسال خود را مشاهده نمایند.

می توان از طریق نقشه گوگل به صورت منطقه ای به محدوده های اطراف ارسال پیامک نمود. صنف طلا و جواهر می تواند به عمده مشتریان خود که خانم ها هستند به صورت سن و جنسیت ارسال پیامک داشته باشند.

 

مشتری مداری :

اصول هر کسب و کاری مشتری مداری است و برای حفظ و وفاداری مشتری راهکارهای متفاوتی ارائه می شود. یکی از ساده ترین راهکارهای و به صرفه ترین ان ها ارسال پیامک است. کافیست همان زمانی که مشتری برای خرید طلا و یا جواهر مورد نظرش به شما مراجعه می نماید از او تاریخ تولدش را جویا شوید. با استفاده از قابلیت ارسال پیامک تبریک تولد به راحتی با ارسال تبریک تولد و ارسال تخفیف ویژه برای مشتری خود می توانید گامی موثر در مشتری مداری داشته باشید.

رویداد موثر دیگری نیز می تواند برای صنف طلا و جواهر تعریف شود و آن سالگرد ازدواج است. کافیست پیامک تبریک سالگرد ازدواج را به همراه هدیه ای ویژه برای مشتریان درنظر بگیرید.

حتی می توانید چند کار مخصوص برای تولد و یا سالگرد ازدواج در نظر داشته باشید که مختص مشتریان وفادارتان باشد.

به راحتی می توانید از پیامک انبوه و سامانه پیامک سفید برای ارسال پیام کوتاه مشتری مداری استفاده نمایید


هنوز نظری داده نشده است