-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای آرایشگاه های زنانه

کاربرد پیامک برای آرایشگاه های زنانه
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای آرایشگاه های زنانه می تواند بسیار بیشتر و اثر گذارتر از پخش تراکت تبلیغاتی و یا اجاره بیلبورد برای دیده شدن باشد. آرایشگاه های زنانه عموما برای دیده شدن خود اقدام به پخش تراکت تبلیغاتی می کنند و یا با هزینه بسیار بالایی یکی از بیلبوردهای بزرگ مسیرهای پر رفت و آمد را اجاره می کنند. اما مساله اصلی این است که چند نفر به ان تراکت توجه می کنند و یا چقدر باید سرمایه صرف اجاره بیلبورد نمود؟

پیامک ابزاری است که شاید از نظر بسیاری جایگاهی در بازار تبلیغات نداشته باشد اما عملکرد و اثرگذاری پیامک بسیار بیشتر از آن است که قبلا می دانسته اید.

 

کاربرد پیامک برای آرایشگاه های زنانه :

تبلیغات :

آرایشگاه های زنانه مخاطبانشان مشخص و معلوم است. قابلیت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت می تواند گزینه مناسبی برای ارسال به گروه هدف باشد.

حتی اگر بخواهید مکان و آدرس آرایشگاه تازه تاسیس خود را ارسال نمایید، ارسال براساس نقشه گوگل می تواند راهکار مناسبی برای ارسال پیام کوتاه خود به محدوده های هم جوارتان باشد.  

 

مشتری مداری:

هر آرایشگاه به دنبال راضی نگه داشتن مشتریان خود است و تمام تلاش خود را خواهد داشت تا مجددا مشتریانشان به آن ها مراجعه کنند. کیفیت و ارائه خدمات مناسب می تواند گزینه هایی برای وفاداری مشتریان باشد اما همه چیز نیست. با کمک پنل ارسال پیامک خدماتی می توانید ارتباط با مشتریان خود را نیز حفظ کنید. برای مثال برایشان یادآدری نوبتشان را ارسال کنید و یا در ایامی مانند عید نوروز برایشان کدهای تخفیف ویژه مشتریان VIP ارسال کنید. سامانه ارسال پیام کوتاه مرجعی برای نظر سنجی هم می باشد. از آن ها بخواهید تا در نظر سنجی رفتار پرسنل، نحوه ارائه خدمات، تعرفه ها، تمیزی و …. نظراتشان را ارسال کنند.

شماره های اختصاصی داخل پنل پیامک قابلیت دریافت دارند. آن شماره را در آرایشگاه خود و در محل های قابل دید قرار دهید و بخواهید انتقاد و پیشنهاد و نظراتشان را به ان شماره ارسال کنند و شما پاسخ دهید.

کسب درآمد و راضی نگه داشتن مشتری ممکن است سخت باشد اما پیامک ابزاری است که این روند را برایتان ساده می کند.


هنوز نظری داده نشده است