-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای آژانس ها

کاربرد پیامک برای آژانس ها
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای آژانس ها امروزه ملموس تر و آشناتر برای همگان است و اکثر آژانس ها برای اطلاع رسانی و ارتباط از پیامک استفاده می کنند. آژانس ها عموما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی اقدام به خدمات دهی می کنند و پیدا کردن راه اصولی و البته اقتصادی برای ارتباط با مشتریانشان ضروری است.

مشترکینی که به صورت دائمی از یک آژانس درخواست ماشین دارند به دنبال خدمات ویژه نیز هستند و کاربرد پیامک برای آژانس ها می توانند ارائه دهنده آن خدمات ویژه باشد.

 

کاربرد پیامک برای آژانس ها :

 

تبلیغات :

هر محله ای حداقل یک تاکسی سرویس شبانه روزی و یا همان آژانس را دارد. دانستن آدرس و شماره های تماس برای افراد یک محله ضروری است. با استفاده از بانک شماره موبایل شهر و کدپستی و ارسال از طریق نقشه، می توانید به شماره هایی که قبلا در این محدوده ها بوده اند ارسال پیامک نمود.

با استفاده از بانک شماره های اصناف شهرتان پیام های کوتاه همکاری با ارگان ها و یا موسسات ببندید. مثلا می توانید با مدارس، شرکت های خصوصی، آموزشگاه ها و … وارد مذاکره شده و برای ایاب و ذهابشان شما را به عنوان خدمات دهنده انتخاب نمایند.

 

ارتباط با مشترکین :

پیامک ساده ترین و ملموس ترین راه ارتباط با مشترکینتان است. می توانید در همان زمان که از شما اشتراک دریافت می کنند شماره اشتراک را برایشان ارسال نمایید. اطلاعات ماشینی که درخواست نموده اند، به همراه هزینه، نام راننده، مدت زمان تقریبی تا مقصد و … را با استفاده از پیامک به مشترک اس ام اس نمایید.

می شود برای مشترکینتان اعتبار ابتدایی در نظر بگیرید و در هر سفر میزان باقی مانده اعتبار و هزینه کسر شده را از طریق پیام کوتاه اطلاع رسانی نمایید.

از طرفی اضافه شدن خدمات جدید، تخفیفات ویژه و … را به مشترکین خبر دهید.

تمام این خدمات به راحتی توسط سامانه پیامک سفید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا حتی اگر مشترکین شما دریافت پیامک خود را مسدود نموده اند پیام شما را دریافت کنند.


هنوز نظری داده نشده است