-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای فروشندگان موبایل

کاربرد پیامک برای فروشندگان موبایل
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای فروشندگان موبایل

فروشندگان موبایل و لوازم جانبی موبایل می توانند با ارسال پیامک درصدی از فروش خود را بالا ببرند. شما می توانید با دریافت شماره موبایل مشتریان خود در زمان مورد نیاز  به آن ها ارسال پیامک داشته باشید و آن ها را از تخفیف ها، محصولات جدید، ساعات کار فروشگاه و … با خبر سازید.

سامانه های متفاوتی برای ارسال پیامک، مناسب فروشندگان موبایل و لوازم جانبی تلفن همراه وجود دارد اما مهمترین ویژگی برای ارسال پیامک به مشتریان این فروشگاه بعد از پشتیبانی و کیفیت ارسال بالا ارسال به بلک لیست ها می باشد. به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند اصطلاحا بلک لیست گفته می شود.

نرم افزار پیامک سفید این قابلیت را به شما می دهد تا علاوه بر اطلاع رسانی سریع و کارکرد راحت آن بتوانید پیام های خود را به دست تمامی مشتریان برسانید حتی افرادی که پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند. روش کار پیامک سفید به این صورت که شما شماره مشتری خود را در این نرم افزار وارد می کنید و همان ابتدا پیامی برای مخاطب شما می رود که عضو سامانه اطلاع رسانی فروشگاه شما شده است. سپس می توانید در هر زمانی که خواستید به مشتریان خود ارسال پیامک اطلاع رسانی اعم از تخفیف ها، محصولات جدید و … داشته باشید.

برای استفاده از مهلت تست 3 روز رایگان و 100 پیامک هدیه این نرم افزار فقط کافی است شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد نمایید:هنوز نظری داده نشده است