-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای مساجد

کاربرد پیامک برای مساجد
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای مساجد و دریافت پیامکی که از طرف مسجد ارسال شده باشد، شاید در ابتدا برایمان نا آشنا باشد اما به راستی کاربرد پیامک برای مساجد چیست ؟

کاربر پیامک برای مساجد را شاید نتوان در دو حالت تبلیغاتی و ارتباط با کاربران دسته بندی کرد. با توجه به اینکه در هر شهرک و یا محله یک مسجد جامع و یا یک مسجد وجود دارد، مساجد نیاز به تبلیغ ندارند اما پیامک می تواند برنامه هایی که هر مسجد به عنوان برنامه های فوق برنامه ارائه می دهد را اطلاع رسانی نماید. این برنامه ها خارج از برنامه های روتین مذهبی هستند و می توان با ارسال پیامک آن را به اطلاع نمازگزاران رساند.

کاربرد پیامک برای مساجد:

هر مسجد می تواند فردی را به عنوان مسئول سامانه پیامک خود انتخاب نماید و آن فرد شماره موبایل افرادی که قصد دریافت پیامک از همان مسجد را دارند؛ در سامانه پیامک سفید وارد نماید.

برنامه های آموزشی که از طرف مساجد در تابستان تنظیم می شود؛ همانند کلاس های هنری، کلاس های تفریحی و … می تواند از طریق پیامک اطلاع رسانی شود.

برخی از برنامه های مذهبی در هر هفته مانند دعاهای ندبه، دعای توسل و .. را می توان به نمازگزاران اطلاع رسانی نمود.

البته برخی از فعالیت هایی مانند برنامه های آموزشی را می توان به صورت مشترک با مدارس اجرا نمود. مانند برگزاری جشن تکلیف، برگذاری جشن های مذهبی در ایام سال و یا برپایی برنامه های عذاداری در ماه های محرم و صفر.

در این حالت پیشنهاد می شود اطلاع رسانی به یکی از افراد مسئول در مدارس مانند مدیریت و یا معاون صورت گیرد تا ارسال به کل دانش آموزان .

در نظر داشته باشید که ارسال پیام های اطلاع رسانی فوق برنامه مساجد می بایست با رضایت افرادی که به مسجد مراجعه می نمایند صورت گیرد و ارسال بدون رضایت به آنان موجب مسدود شدن ارسال پیامک خواهد شد.


هنوز نظری داده نشده است