-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای موسسات کرایه تاکسی

کاربرد پیامک برای موسسات کرایه تاکسی
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای موسسات کرایه تاکسی

موسسات کرایه تاکسی با توجه به استفاده زیاد افراد مختلف از تاکسی های اینترنتی متوجه ضرر و زیان بالایی می باشند و کارشان تحت تاثیر تبلیغات این شرکت ها قرار گرفته است. راه حل این نوع مشکلات موسسات کرایه تاکسی چیست؟

جواب بسیار ساده است، آن ها باید در محله و محدوده فعالیت خود تبلیغات خود را به صورت مستمر انجام دهند، اعم از تبلیغات بنری، تراکت، بیلبورد، پیامک و …

سامانه پیامک انبوه ایده پردازان این امکان را به مدیران موسسات کرایه تاکسی می دهد تا بتوانند با انتخاب نقاط مختلفی که بر روی نقشه گوگل می توانند انتخاب کنند به شماره های موجود در محله مورد نظر خود ارسال پیام داشته باشند. شما می توانید با ارسال پیامک و تبلیغات هوشمند نام خود را در ذهن مخاطبتان یادآوری کنید و بر روی امنیت بالا و قیمت پایین تر تمرکز داشته باشید تا بتوانید مخاطبان از دست رفته خودتان را بازگردانید.

یکی دیگر از نرم افزار هایی که می توانید با آن به مشتریان خود پیام بدهید نرم افزار پیامک سفید می باشد که این قابلیت را به شما می دهد که بتوانید به افرادی که حتی پیام های تبلیغاتی خود را بسته اند هم ارسال پیامک داشته باشید. با این روش بازخوزد خود را از ارسال پیامک بالاتر خواهید برد.

برای استفاده از 3 روز مهلت تست نرم افزار پیامک سفید و 100 پیامک هدیه آن می توانید شماره موبایل خود را در کادر پایین وارد نمایید: هنوز نظری داده نشده است