-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای خشکشویی

کاربرد پیامک برای خشکشویی
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای خشکشویی ها هم برای گسترش کسب و کار و تبلیغ کارآمد و هم برای ارتباط با مشتری می تواند سودمند و تاثیرگذار باشد.

خشکشویی ها می توانند یکی از کسب و کارهایی باشند که با استفاده از قدرت ارتباطی پیامک هم به مشتریان خود اضافه نمایند و هم در وفاداری مشتریانشان پیشرفت بزرگی داشته باشند.

ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک خدماتی هردو برای خشکشویی ها لازم است و کاربرد پیامک برای خشکشویی را در هر دو زمینه باهم بررسی خواهیم نمود.

کاربرد پیامک برای خشکشویی :

 

تبلیغاتی :

وجود بانک های ارسال پیامک در سامانه پیامکی یکی از بهترین کمک های این سامانه ها در ارسال پیام تبلیغاتی می باشد. با استفاده از بانک ارسال به مناطق و یا نقشه گوگل به تمام اهالی محله خود و یا محدوده کاری خود پیامکی مبنی بر معرفی خدماتتان ارسال نمایید.

می توانید با برخی از اصناف وارد همکاری شوید . تنها کافیست صنف مورد نظرتان را ازبین بانک شماره های استانی و یا کشوری انتخاب نمایید و پیام های همکاری را برایشان ارسال کنید تا از طریق راههای ارتباطی با شما وارد مذاکره شوند.

ارسال های انجام شده نیز گزارشات ارسال مخصوص به خود را دارند تا بتوانید از صحت ارسال خود مطمئن شوید و آمار ارسال های خود را داشته باشید.

 

ارتباط با مشتری:

به راحتی می توانید از طریق ارسال اس ام اس با مشتریان خود در  ارتباط باشید و با همین ارسال های اصولی، وفاداری و محبوبیت کارتان را افزایش دهید.

مثلا با ارسال پیامک می شود از کیفیت خدمات ارائه شده باخبر شد.

اگر سفارشی آماده شده است با ارسال پیام به سفارش دهنده خبر دهید تا برای دریافت لباس خود به محل خشکشویی مراجعه نماید.

ممکن است شما پیک تحویل سفارش داشته باشید. اگر سفارش را تحویل پیک دادید، مشخصات پیک، زمان تحویل و شماره پیگیری را پیامک کنید.

حتی اگر با برخی از مشتریان به صورت قسطی کار می کنید می شود مبلغ و زمان پرداخت قسط را از طریق پیامک به آنان اطلاه دهید.

برخی از شماره موبایل ها دریافت پیامک خود را مسدود نموده اند. این شماره ها در حالت عادی دریافت پیامک نخواهند داشت اما سامانه پیامک سفید، پنل ارسال پیامک خدماتی است و شما می توانید ارسال پیامک خدماتی را به تمام شماره مشتریان خود ارسال نمایید.


هنوز نظری داده نشده است