-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک در کانون ها و شرکت های جهانگردی

کاربرد پیامک در کانون ها و شرکت های جهانگردی
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک در کانون ها و شرکت های جهانگردی در خدمات به روز و آنلاین این مراکز خدماتی بیش از گذشته دیده و استفاده می شود.

کانون های جهانگردی با ارائه خدمات به مشتریان و کاربرانتشان، نمونه های بدیهی ارسال پیامک و ارتباط با مشتریان هستند که به صرفه ترین و کارآمدترین راه ارتباطی نیاز دارند.

بهترین و اقتصادی ترین گزینه برای این کسب و کارها استفاده از سامانه های ارسال پیامک می باشد و نحوه استفاده از پیامک برای این صنف در مقاله پیشرو مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

کاربرد پیامک در کانون ها و شرکت های جهانگردی :

 

تبلیغات :

برای شناساندن خودتان تبلیغات بهترین و اصلی ترین راه است و ارسال پیامک یکی از به صرفه ترین راه های ارتباطی و تبلیغاتی می باشد. امکان ارسال از طریق نقشه و یا استفاده از بانک موبایل شهر و کدپستی، می تواند یکی از بهترین گزینه های معرفی باشد.

می توانید با دفاتر گردشگری و یا گروه های گردشگری نیز از طریق شماره موبایل های دسته بندی در اصناف در ارتباط باشید. وجود گزارش ارسال نیز شما را از ارسال و بازخورد آن مطمئن می سازد.

ارسال متن هایی با اعلام خدماتتان و یا متن های ویژه برای گروه های گردشی می تواند به رونق کارتان کمک بزرگی نماید.

سامانه ارسال پیامک انبوه ثبت نام رایگان دارد و به شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی کمک می نماید.

 

ارتباط با مشتریان :

به آسانی و با یک ارسال می توانید با مشتریانتان در ارتباط باشید. گروه های ایجاد شده، زمان های حرکت، مشخصات سفر و جزئیات را با ارسال پیامک تکی و یا گروهی، به اطلاع گردشگران یک گروه ارسال نمایید مطمئن باشید که ارسالتان انجام شده است.

پیامک سفید با توجه به قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی به کاربران و مشتریان، به تمام افراد می تواند پیامک شما را ارسال نماید.

 


هنوز نظری داده نشده است