-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای صنف مبل فروشان

کاربرد پیامک برای صنف مبل فروشان
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای صنف مبل فروشان می تواند رونق زیادی در بازار دیجیتال و بازاریابی های جدید برای این صنف در پی داشته باشد. از دیرباز استفاده از مبلمان و سرویس های پذیرایی همراه با تنوعشان یکی از انتخاب های اصلی هر فرد می باشد. تاکنون انتخاب مبلمان بر اساس بازدید و انتخاب خریدار از بین گزینه های مختلف بوده است و تمام مشتریان تمایل دارند که خرید مبلمانشان با گزینه های متعددی مقایسه شود.پس کاربرد پیامک برای صنف مبل فروشان کجا می تواند باشد ؟ مقاله پیش رو شما را در استفاده از اس ام اس برای تبلیغات و ارتباط با مشتریانتان راهنمایی می کند.

کاربرد پیامک برای صنف مبل فروشان :

 

تبلیغات :

شما برای رقابت نیاز دارید تا آدرستان به مشتری اطلاع داده شود. می تواند بر اساس نقشه گوگل و یا ارسال بر اساس شهر و کدپستی، آدرس مغازه و یا کارگاه خود را به مشتریان اطلاع دهید. تخفیفات ویژه، حراج های آخر سال و … را از طریق پیامک ارسال کنید.

حتی با کمک بانک اصناف مبلمان اداری خود را به مدیران معرفی نمایید. مبلمان تک و خاص خود  را به مزون ها و آتلیه ها ارائه دهید و بازار مشتریانتان را گسترش بدهید.

 

ارتباط با مشتریان :

مشتری و وفاداری آن برای تمام اصناف حکم بقا و حیات همان صنف را دارد. مبل فروشان می توانند ارسال سفارش مشتریان را توسط پیامک به ایشان اطلاع دهند. زمان و تاریخ تحویل و یا نحوه حمل بار توسط مشتری تایید شود. سطح مشتری مداری و خدمات پس از فروش را با استفاده از پیامک ارتقا دهید. بسته به نوع مبلمان؛ چوب و یا جنس پارچه، اصول نگهداری را برای خریدار پیامک نمایید. راهکارهای شست و شو را نیز می شود پیامکی به خریدار اطلاع داد.

اگر ارائه دهنده سرویس های سالانه هستید زمان بازدید و نتیجه گزارش را با پیامک اطلاع رسانی نمایید. نگرانی بابت عدم ارسال پیامک به شماره موبایل ها نداشته باشید. با استفاده از پیامک سفید محتوای خدماتی شما به مشتریانتان که منتظر دریافت اس ام اس شما هستند، ارسال خواهد شد.

 


هنوز نظری داده نشده است