-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای  مشاور املاک و مسکن

کاربرد پیامک برای  مشاور املاک و مسکن
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای  مشاور املاک و مسکن می تواند افق تازه ای از ارتباطات و رونق این صنف در دنیای دیجیتال امروز باشد و به راحتی با پیامک در اختیارتان قرار گیرد. املاک و مسکن جزو نیاز های اولیه هر فرد برای زندگی است و تمام افراد مخاطب این صنف هستند. فرقی ندارد که شما درخواست دهنده باشید یا درخواست گیرنده ( مالک و مستاجر ) بازهم نیاز به دریافت اطلاعات ازین صنف دارید.

مقاله پیشرو می تواند مرجع خوبی برای دانستن کاربرد پیامک برای  مشاور املاک و مسکن باشد.

 

کاربرد پیامک برای  مشاور املاک و مسکن :

تبلیغات :

در هر محله ای چندین خدمات ملک و مسکن وجود دارد و برای دیده شدن باید متفاوت باشید. ارسال پیام می تواند نقطه تفاوت شما با بقیه همکارانتان باشد. در این صورت از طریق سامانه ارسال پیام انبوه و ارسال از طریق نقشه، می توانید به شماره موبایل های محل خود ارسال پیام نمایید.

یکی از مزایای استفاده از سامانه ارسال پیامک وجود شماره موبایل ها و بانک اصناف می باشد. با بانک انبوه سازان ارسال پیامک نمایید و با آن ها وارد مذاکره و همکاری شوید و همواره اطلاعات ساختمان های نوساز و قیمت آن ها را از قبل در اختیار داشته باشید.

اطلاعات محل های مناسب شرکت ها و یا داروخانه و حتی مطب های پزشکی را هم به اصناف مورد نیاز ارسال نمایید و پیشنهاد دهنده خوبی برای این شغل ها باشید.

 

ارتباط با مشتریان :

هر اطلاعات ملک را می توانید به افرادی که از شما درخواست ملک های مناسب دارند با پیامک ارسال نمایید. درخواست کنندگان املاک درخواست های متفاوتی دارند. می توانید بر اساس امکانات، موقعیت، دسترسی، هزینه و …. ملک های خود را دسته بندی نمایید برای درخواست کنندگان بر اساس نظر و تمایلشان لیست املاک موجود را پیامک نمایید.

با استفاده از اس ام اس نیز می شود به مالک اطلاع داد چه افرادی از ملک ایشان بازدید کرده اند و چه نظراتی داشته اند. 

با استفاده از سامانه پیامک سفید و قابلیت ارسال پیامک به تمام شماره ها، بدون نگرانی درباره ارسال پیامک به درخواست کنندگان املاک و یا صاحبین، به راحتی با آن ها در ارتباط باشید. 

 


هنوز نظری داده نشده است