-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای وکیلان و کانون وکلا

کاربرد پیامک برای وکیلان و کانون وکلا
به این مطلب امتیاز دهید

کاربرد پیامک برای وکیلان و کانون وکلا می تواند تسریع در سرعت هماهنگی، افزایش مخاطب، افزایش رضایت خدمات دهی و … را به همراه داشته باشد.

وکلا برای معرفی تخصص و یا حوزه کاری، ارتباط با موکلان و … می توانند در روند کاری از ارسال پیامک استفاده نمایند و نگرش و خدمات دهی جدیدی را برای کسب و کارشان معرفی نمایند.

در دو دسته تبلیغات و ارتباط با موکلان می توان خدمات ارسال پیامک را دسته بندی نمود.

 

کاربر پیامک برای وکیلان و کانون وکلا :

تبلیغات :

برای معرفی حوزه کاری، حوزه تخصصی، آدرس محل دفتر و …. نیاز به راه های ارتباطی با افراد مختلف دارید. برخی از راه های ارتباطی گران قیمت و کم اثر هستند اما سامانه ارسال پیامک راهی مقرون به صرفه و البته با بازدهی بالا می باشد.

آدرس دفترتان را به محدوده های تجاری – اداری و مکسونی نزدیک به محل کارتان ارسال نمایید و درجه و تخصص وکالتتان را معرفی نمایید.

می توانید برای برخی از اصناف پیام همکاری ارسال نمایید. بانک شماره موبایل مدیران شرکت ها، برخی کارخانجات و … می توانند گروه هدف همکاری برای شما باشند.

وجود بانک شماره موبایل اصناف، بانک شهر و کدپستی و امکان ارسال پیام به مناطق از طریق نقشه گوگل، در سامانه ارسال پیام انبوه قرار داده شده است و بانک ها به رایگان در اختیارتان قرار داده می شود.

با استفاده از گزارش ارسال نیز می توانید از ظرفیت ارسال پیام خود بازخورد دریافت نمایید.

 

ارتباط با موکلان:

در حین هر همکاری ارتباط دو طرفه و هماهنگ یکی از اصول کاری می باشد. پس از دریافت هر پرونده یکی از راه های مطمئن برای ارسال اطلاعات مورد نیاز و دریافت بازخورد استفاده از پیامک است.

برای زمان و محل جلسات دادگاه، نتیجه کارهای انجام شده، ارسال مدارک و یا هماهنگی قبل از ارائه درخواست ها و اعتراضات، می توانید از ارسال پیام خدماتی استفاده نمایید.

برخی از شماره موبایل ها دریافت پیامک خود را مسدود نموده اند و وجود پنل ارسال پیامک خدماتی موجب حل این مشکل می شود. سامانه پیامک سفید قوانین مخصوص ارسال اس ام اس خدماتی را دارد . می تواند ارتباط پایدار و امنی بین شما و موکلانتان باشد.

 


هنوز نظری داده نشده است