آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کاربرد پیامک برای پیک موتوری

کاربرد پیامک برای پیک موتوری می تواند برای شرکت های حمل و باربری از طریق موتور سیکلت در حوزه تبلیغ کار و ارتباط با ارباب رجوعان مناسب و مفید باشد.

پیک موتوری جزو مشاغل خدماتی است و برای شناخته شدن و ارائه خدمات خود نیاز به تبلیغات دارد و با توجه به هزینه هایی که هر روش تبلیغاتی دارد، ارسال پیام کوتاه یکی از روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه و کارآمد است.

البته با توجه به کارکرد خدمات پیک نیز می توان به راحتی با مشترکین از طریق پیامک ارتباط داشت. مقاله پیشرو می تواند آموزش جامعی درباره کاربرد پیامک برای پیک موتوری باشد.

 

کاربرد پیامک برای پیک موتوری :

 

تبلیغات :

شرکت های خدمات بر پایه سرعت یکی از وسیله های مناسب را موتور سیکلت می دانند. تقریبا در هر محله و منطقه ای دفتر خدمات پیک موتوری وجود دارد اما ممکن است آدرس و یا راه های ارتباطی با آن را ندانیم.

بهترین گزینه برای اطلاع از آدرس دفتر و شماره تماس های خود به افراد یک محدوده استفاده از بانک شماره موبایل افرادی است که در نزدیکی شما و یا محدوده فعالیت شما سکونت دارند.

گزینه مناسب دیگر برای شغل شما می تواند استفاده از بانک اصناف باشد. تمام شرکت ها و یا فروشگاه ها می توانند از خدمات شما برای ارسال مرسولات و یا بسته های خود استفاده نمایند. بنابراین ارسال پیامک همکاری با برخی از کسب و کارها را می توانید از طریق بانک مشاغل تامین کنید.

حتی اگر بخواهید می توانید شماره تماس شعبه های متفاوت خود را در بخش های مختلف شهر به کسب و کارها ارسال نمایید. با استفاده از گزارش ارسال بازگشتی هم می توانید از بازخوردها متوجه میزان درخواست های یک محدوده شوید و تمرکز خود را بر روی مناطق با درخواست بالا قرار دهید.

 

ارتباط با ارباب رجوع :

بزرگترین سرمایه برای بقای هر کاری مشتریان و کاربران هستند. خدمات پیک موتوری برای بقا به مشتریان و مشترکینی که به آن ها برای حمل بار و یا بسته مراجعه می کنند وابسته است.

می توانید برای ارتباط با مشتریان از همان تماس ابتدایی از پیامک استفاده نمایید. پس از اولین تماس کد اشتراک را برای مشتری خودتان ارسال نمایید.

پس از هر سفارش آدرس مقصد، نام مسئولی که بسته به او تحویل می شود، شماره اضطراری برای تماس، هزینه حمل و مدت زمان تقریبی برای رسیدن به مقصد را اعلام نمایید.

برای ارسال پیامک های خدماتی خود نیز نگران شماره موبایل مشترکین خود نباشید. سامانه پیامک سفید مختص ارسال های خدماتی تعریف شده است و قابلیت ارسال اس ام اس خدماتی را به شماره موبایل ها دارد.


هنوز نظری داده نشده است