-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

کسب درآمد بدون سرمایه گذاری و خرید سامانه پیام کوتاه نمایندگی

کسب درآمد بدون سرمایه گذاری و خرید سامانه پیام کوتاه نمایندگی
۴ (۸۰%) ۱ رای

این سیستم واقعا یک نمایندگی رسمی رایگان سامانه پیامک می باشد ، شما با این سیستم نماینده ما می شوید و تحت برند ما اقدام به فروش سامانه پیامک خواهید کرد .

هیچ گونه ای هزینه ای بابت خرید پنل پیامک ، سرمایه گذاری ، خرید شارژ پیامک و … نمی پردازید ، فقط یک کلید واژه تعیین می کنید و افراد با ارسال این کلید واژه به شماره ۳۰۰۰۷۷ پنل پیامکی خود را فعال خواهند کرد و از لحظه فعالسازی پنل کلیه مسولیت های کاربر با ایده پردازان می باشد .

شما از فروش پیامک ، ماژول های سامانه پیامک و شماره اختصاصی پنل سود خواهید برد .

فروش سامانه پیام کوتاه بسیار ساده تر از آن چیزی است که تصور کنید ، از طریق شبکه های اجتماعی ، چاپ تراکت ، کارت ویزیت و … می توانید به سادگی و در عرض چند ثانیه مشتری را متقاعد کنید که می تواند بدون هزینه اضافی و به صورت رایگان یک سامانه پیام کوتاه داشته باشد .

پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه فعالسازی سیستم همکاری در فروش سامانه پیام کوتاه ، صفحه مربوطه در سایت را مطالعه کنید ، مطالعه این صفحه کمتر از ۵ دقیقه زمان خواهد برد .


هنوز نظری داده نشده است