-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

گزارشات ارسال پیامک

گزارشات ارسال پیامک
به این مطلب امتیاز دهید

گزارشات ارسال پیامک

گزارش ارسال پیامک یکی از ویژگی های اصلی پنل های پیامکی می باشد و برای کاربران این قابلیت اهمیت زیادی دارد زیرا کاربر تمایل دارد بعد از ارسال پیامک از وضعیت آن مطلع شود .

اما این گزارش فقط به پنل پیامکی مربوط نبوده و اپراتور ارسال پیامک نیز در نحوه ارائه دادن یا ندادن و پشتیبانی گزارش دخالت دارد .

اپراتورهای ارسال پیامک ( همانند 1000 ، 3000 ، 5000 ، 021 و … ) گزارش را از همراه اول ، ایرانسل و رایتل دریافت و به پنل پیامک ارسال می کند .

برخی از اپراتور ها گزارش را به صورت دقیق به پنل ارسال می کنند و بعضی از آن ها گزارش صحیحی ارائه نمی دهند یا به طور کلی گزارش پیامهای ارسالی را نشان نمی دهند .

در حال حاضر بهترین گزارش ارسال پیامک توسط اپراتور 3000 ارائه می شود و به مشتریانی که گزارش دلیوری برایشان اهمیت خاصی داشته باشد پیشنهاد می شود که از این اپراتور جهت ارسال پیامک استفاده نمایند .

جهت مشاهده گزارشات پیام های ارسالی پس از ارسال کردن پیام به منو گزارشات ارسال و دریافت مراجعه نمایید ، سپس زیر منو پیامک های ارسالی را انتخاب کنید .

پس از انتخاب این منو پیام ارسالی شما قابل مشاهده می باشد روی آن کلیک کرده و گزینه گیرندگان را انتخاب نمایید . در این زمان صفحه جدیدی برای شما باز می شود که شامل شماره های گیرنده پیامک و وضعیت هر گیرنده می باشد . ممکن است وضعیت نشان داده شده به شما هر یک از موارد زیر باشد :

حالت 1 – ارسال به اپراتور ( رسیده به گوشی ) : این وضعیت نشان دهنده دریافت پیامک شما توسط مخاطب می باشد .

حالت 2 – ارسال به اپراتور ( نرسیده به گوشی ) : این حالت نشان می دهد که در لحظه ارسال پیامک مخاطب در دسترس نبوده یا موبایلشان خاموش بوده است و در صورتی که تا 24 ساعت پس از ارسال به شبکه برگردند پیام را دریافت خواهند کرد اما گزارش آن به روز رسانی نخواهد شد .

حالت 3 – لیست سیاه ( لیست سیاه مخابراتی ) : برای شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی آن ها مسدود شده باشد این گزارش نمایش داده می شود . لازم به ذکر می باشد به شماره های لیست سیاه مخابرات تحت هیچ شرایطی نمی توان پیامک تبلیغاتی ارسال کرد و تنها می توانند پیامک خدماتی دریافت کنند .

حالت 4 – در صف ارسال  : این وضعیت بیانگر ارسال نشدن پیام به اپراتور می باشد و قالبا در چند لحظه پس از ارسال پیامک به شما نمایش داده می شود .

حالت 5 – ارسال به اپراتور ( ) : این حالت به معنای ارسال شدن پیامک ها توسط پنل به اپراتور می باشد ، اپراتور گزارشی به پنل ارسال نکرده است و داخل پرانتز خالی می باشد .


هنوز نظری داده نشده است